Piercing i przekłuwanie Gdynia

PRESTIGE BEAUTY  kosmetyka & spa
Zyskaj
zniżkę płacąc

PRESTIGE BEAUTY kosmetyka & spa

Kosmetyczka

Gryfa Pomorskiego 79G/6U, 81-572 Gdynia
Bezpieczny salon

Pani Marta jest b.sympatyczna i kompetentna Pani Monika często ratuje mnie od bólu i jest niezwykle rzetelna zawodowo , bywam u niej od kilku lat i zawsze zabiegi przynoszą ulgę i poprawę samopoczucia , jest b.dobra w tym co robi

Imagine
Zyskaj
zniżkę płacąc

Imagine

Kosmetyczka

PORTOWA 6, 81-350 GDYNIA
5.0
Bezpieczny salon

Wyobraź sobie, że trafiasz do miejsca, gdzie Twoje potrzeby są najważniejsze, gdzie możesz zapomnieć o troskach dnia codziennego, a przy okazji sprawić, że Twoje ciało i twarz będą wyglądać młodziej, radośniej, piękniej. To właśnie klinika urody Imagine! Połączenie naszego doświadczeni

Salony z podobnych kategorii

POMALOVANE GDYNIA
Zyskaj
zniżkę płacąc

POMALOVANE GDYNIA

Kosmetyczka

Gryfa Pomorskiego 54b/u3, 81-572 Gdynia
Bezpieczny salon

Te zabiegi to czysta przyjemność, a efekt wow! Już wiem, że jest świetna alternatywa dla przedłużania rzęs - w moim przypadku taki zabieg nie sprawdzał się, a po laminacji rzęsy wyglądają jak przedłużone, nawet bez makijażu! Ponadto super atmosfera w gabinecie, pełna luzu i uśmiechu. Polecam bardzo!

Sprzedaż produktów
Instytut Kosmetologii Beyoutiful

Instytut Kosmetologii Beyoutiful

Kosmetyczka

Wielkopolska 62, 81-531 Gdynia
Bezpieczny salon

Jak zawsze połączenie relaksu z troską o moją cerę :) Dziękuje Pani Kasiu, dzięki wizytom u Was mam lepsze samopoczucie i moja buzia też jest po raz kolejny w lepszej kondycji :)

Hevena Beauty
Zyskaj
zniżkę płacąc

Hevena Beauty

Kosmetyczka

Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 8/5, 81-383 Gdynia

To pięknie perfekcyjnie wykonany manicure z dopełnieniem i malowaniem...w sympatycznej atmosferze ,przy P.Kasi. Z każdą wizytą w Hevenie, utwierdzam się w przekonaniu jest to miejsce na miarę oczekiwań. Pozdrawiam

Sprzedaż bonów
"YES" PRACOWNIA FRYZJERSKA&Barber Shop
Zyskaj
zniżkę płacąc

"YES" PRACOWNIA FRYZJERSKA&Barber Shop

Kosmetyczka

Przebendowskich 26A, 81-526 Gdynia

Agata jest rewelacyjna w tym co robi i po raz kolejny już wykazała się perfekcją. Jestem bardzo wymagająca jesli chodzi o moje włosy ale Agata doskonale spełniła moje oczekiwania. Jest perfekcjonistką i w pracuje w skupieniu. Polecam każdemu nie tylko salon Yes ale właśnie Agatę

Sprzedaż bonów
N7 Beauty Lounge
Zyskaj
zniżkę płacąc

N7 Beauty Lounge

Kosmetyczka

Plac Kaszubski 17, 85-350 Gdynia
5.0
Bezpieczny salon

Przepiękny makijaż! 😍 Pani Waleria jest bardzo profesjonalną i komunikatywną osobą i zabieg u niej sprawił mi ogromną przyjemność. ❤️ Nie mogę pominąć też wystroju salonu - do dzisiaj jestem pod wrażeniem od nowoczesnego, przepięknego wnętrza. 🔥 Wrócę!

Sprzedaż bonów
Piercing i przekłuwanie Gdynia

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł

Każdy, kto chce pięknie i atrakcyjnie wyglądać jest w stanie ponieść mniejsze lub większe wyrzeczenia. A jedną z metod ozdabiania ciała, która początkowo wiąże się z niewielkim dyskomfortem, jest przekłuwanie ciała. Obecnie mamy ogromny wybór form, jak i obszarów, którymi możemy ozdabiać ciało. Zanim podejmiesz jednak decyzję o wykonaniu piercingu, warto dowiedzieć się na czym polega usługa, z czym się wiąże oraz w jaki sposób umówić się na zabieg.

Salony piercingu w Gdyni

Ze względu na bezpośredni kontakt z ciałem i sterylność, jakiej wymaga zabieg, warto decydować się na wykonanie usługi przekłuwania ciała w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Miejsce powinno zagwarantować prawidłową dezynfekcję wyposażenia, jak i higieniczny proces samego zabiegu. Dopiero spełnienie tych warunków gwarantuje bezpieczeństwo i komfort. Salon piercingu w Gdyni spełnia wszystkie obowiązujące normy i gwarantuje doskonałą atmosferę. W salonie wykonuje się przekłuwanie różnych obszarów ciała. Podstawą jest oczywiście zakładanie kolczyków w uszach. Ozdabiają także nos, wargę, brodę czy język.

Piercing w Gdyni - jak wykonuje się zabieg?

Przekłuwanie ciała wykonuje się ze względów estetycznych, ale sam zabieg nie jest tak prosty, jak mogłoby się pozornie wydawać. Ze względu na przerwanie ciągłości skóry i bezpośredni kontakt z krwią, uważany jest za zabieg medyczny, który obarczony jest ryzykiem powikłań. W związku z tym istnieje możliwość zakażenia bakteryjnego lub wirusowego, np. żółtaczką lub HIV. Aby temu przeciwdziałać, konieczne jest stosowanie wysokiej jakości sprzętów, a także prawidłowa ich dezynfekcja. Spryskanie narzędzi spirytusem jest czynnością bezcelową, dlatego warto się strzec każdego, kto opiera się wyłącznie na takim działaniu. Skutecznym rozwiązaniem jest stosowanie aparatu do przekłuwania uszu, który wyposażony jest w system jednorazowych sterylnych kaset, które należy wymieniać po każdym kliencie. We wnętrzu kasety znajduje się kolczyk, którym przekłuwane jest ucho. W ten sposób wszystkie elementy mające kontakt z uchem są jednorazowe i nie ma możliwości przenoszenia  wirusów. Rozwiązanie stosowane jest w przypadku przekłuwania ucha, ponieważ budowa narządu słuchu pozwala na zastosowanie tego typu urządzenia, nie jest jednak możliwe jego wykorzystanie w przypadku innych obszarów ciała. Wtedy stosuje się jednorazowe, sterylnie zapakowane zestawy. Przed przekłuciem skóry kosmetyczka dezynfekuje obszar zabiegowy, oczyszczając w ten sposób powierzchnię skóry. Aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa własnego i pacjenta, powinna również pracować w rękawiczkach jednorazowych. 

Piercing - co warto wiedzieć?

Zabieg piercingu polega na przerwaniu ciągłości tkanek skórnych, w wyniku czego powstaje rana. Proces jej gojenia uzależniony jest głównie od pielęgnacji i stosowania się do szczególnych zasad higieny. W zależności od przekłuwanej części ciała klient uzyskuje komplet informacji na temat przebiegu samego zabiegu, jak i zasad postępowania po jego zakończeniu. W związku z tym osoby korzystające z przekłuwania ciała zdają sobie sprawę, że w obrębie zabiegowym mogą pojawić się delikatny obrzęk czy zaczerwienienie. Szczególnie istotne są działania zapobiegające zakażeniu rany, polegające na unikaniu kontaktu z potencjalnymi źródłami infekcji np. z obcymi płynami ustrojowymi lub wydzielinami. Gojenie rany zajmuje od 4 do 6 tygodni w zależności od miejsca, gdzie zostało wykonane przekłucie. 

Jak umówić się na piercing w Gdyni?

Wiadomo już, że wybór salonu, gdzie wykonamy piercing jest kluczową decyzją dla powodzenia tego procesu, uniknięcia powikłań i niebezpiecznych zakażeń. Jeśli zatem szukasz gabinetu, gdzie można wykonać bezpieczne przekłucie różnych części ciała, to umów się na piercing w salonie z Gdyni. Dzięki aplikacji Moment.pl można to zrobić online, nie wychodząc z domu. Inną opcją umawiania wizyt jest wejście na stronę internetową Moment.pl. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje o salonie, zabiegu, jak i sposobie umawiania wizyt.