Piercing i przekłuwanie Gdańsk

379 wyników

KASHMIR SPA Malwina Markowska

Kosmetyczka

Lawendowe Wzgórze 16/1u, 80-175 Gdańsk
5.0
733 opinie

Przybyłam z polecenia, nie w ciemno. I się zdecydowanie nie zawiodłam. Pani Malwina jest osobą empatyczną, wprowadza błogi spokój na zabiegach oraz dużo pozytywnej energii. Duże wyzwanie z moją skórą, ale efekty już widać. Czuję, że jestem w rękach profesjonalistki. Polecam, szczerze polecam.

Studio Dotyk Joanna Konc

Kosmetyczka

Ul.Rzeczypospolitej1b, 80-396 Gdańsk
5.0
83 opinie

Od lat jestem stała klientką i polecam każdej kobiecie potrzebującej zabiegów kosmetycznych. Profesjonalne podejście Pani Asi i atmosfera jaką sprawia podczas każdej wizyty sprawiają, że aż chce się tam wracać na chwilę relaksu.

Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Adrian Myszkowski

Kosmetyczka

Władysława Biegańskiego 10, 80-807 Gdańsk
5.0
14 opinii

Nasz salon to przede wszystkim zgrany i miły zespół, który zadba o Ciebie i sprawi, że poczujesz się piękna i atrakcyjna. Przywiązujemy wagę zarówno do sympatycznej atmosfery, ale także do wystroju pomieszczenia. Nasze wnętrze jest nowoczesne i stylowe, dlatego mamy nadzieję, że Ci się spod

Salony z podobnych kategorii

No i pięknie Gdańsk

Kosmetyczka

Lelewela 6/E2, 80-442 Gdańsk
5.0
39 opinii

Bardzo profesjonalny salon. Agata wykonuje henne wedlug zyczen klienta efekt utrzymuje sie bardzo dlugo. Nastka jest bardzo profesjonalna kosmetyczka, ktora zawsze ma swietne pomysly na nowe paznokcie. Dziewczyny zapewniaja nie tylko najlepszej jakosci uslugi, ale rowniez swietna atmofere!

QUIRIS House of Hair&Beauty

Kosmetyczka

Heweliusza 15, 80-890 Gdańsk
5.0
168 opinii

Piękny wystrój, cudowna atmosfera i przede wszystkim wspaniały efekt. Przyszłam na poprawkę po nieudanej koloryzacji w innym salonie. Efekt bardzo mnie zaskoczył. Mimo koloryzacji wyglądam bardzo naturalnie, a taki właśnie był cel. Z czystym sumieniem polecam Panią Karolinę :)

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł