Piercing i przekłuwanie Bielsko-Biała

Salony z podobnych kategorii

Stylomania

Stylomania

Kosmetyczka

Komorowicka 36, 43-300 Bielsko-Biała

Wykonanie paznokci ekspresowe, a do tego precyzyjnie! Pani Karolina zwraca uwagę nie tylko na dokładność wykonania, ale tez na stan płytki paznokcia, który niestety był w słabym stanie po wcześniejszych manicure w innych salonach. Sympatyczna atmosfera, szczerze polecam :)

Hand Park Beauty

Hand Park Beauty

Kosmetyczka

aleja Generała Władysława Andersa 6/1, 43-300 Bielsko-Biała

Bardzo miła obsługa. Za mną już dwa zabiegi endermologii i bardzo pozytywne odczucia. Zarówno Pani Iwona jak i Pani Ania bardzo profesjonalne. Wytłumaczony zabieg endermologii, doradzctwo w zakresie pielęgnacji ciała, ćwiczeń, odpowiedniego odżywiania. Zabieg przebiega w bardzo miłej i wesołej atmosferze. Polecam! :)

Laser DeLux / Bielsko-Biała

Laser DeLux / Bielsko-Biała

Kosmetyczka

Szkolna 2, 43-300 Bielsko-Biała

Polecam serdecznie. Konsultacja przebiegła bez zastrzeżeń. Pani Malwina na tyle wyczerpująco udzieliła mi nformacji, że na koniec chyba jedno pytanie przyszło mi do głowy. Zabieg również wykonany profesjonalnie i w miłej atmosferze. ...jeśli chodzi o efekty, poki co, nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ potrzeba czasu żeby je zobaczyć. Polecam.

VIVIAN STUDIO FRYZJERSKIE NATALIA SZPYRKA

VIVIAN STUDIO FRYZJERSKIE NATALIA SZPYRKA

Kosmetyczka

Powstańców Śląskich 3, 43-300 Bielsko-Biała

Serdecznie polecam! Zabieg bardzo przyjemny i efekty widać już po pierwszym razie, włosy są jedwabiste i pięknie się układają. Indywidualne podejście do klienta, jestem Bardzo zadowolona z wizyty!