Peeling i kwasy Warszawa Wola

Centrum Estetyki Medycznej

Kosmetyczka

ul. Leszno 21, 01-199 Warszawa
5.0
228 opinii

Zabieg wykonano w bardzo profesjonalny sposób. Zostałam dokładnie poinformowana o tym w jaki sposób zostanie przeprowadzony. Pani Małgosia sprawia wrażenie osoby bardzo kompetentnej i widać, że ta praca sprawia jej dużą przyjemność. Ma dużą wiedzę i bardzo chętnie się nią dzieli. Na pewno wrócę z przyjemnością na inne zabiegi. Polecam.

MEA CLINIC

Kosmetyczka

BURAKOWSKA 16 LU 2, 01-066 Warszawa
5.0
309 opinii

Bardzo miło i profesjonalnie. O wszystkim zostałam poinformowana. Klinika oferuje cały wachlarz zabiegów oraz kosmetyków mających na celu walkę z trądzikiem, bliznami i przebarwieniami. Został stworzony plan działania który będziemy powoli realizować. Przystępna cena. Pozdrawiam przemiła i bardzo kompetentna Martę - kosmetolog.

Salon fryzjersko-kosmetyczny Rozczochrany Harry

Kosmetyczka

Sokołowska 11 lok u2, 01-142 Warszawa
5.0
50 opinii

Pierwszy raz w życiu po wyjściu z salonu jestem zadowolona ze wszystkiego: jakości obsługi (szybko, profesjonalnie) i przyjemnej atmosfery, która sprawia, że chętnie wrócę do tego salonu 😉 Dziękuję Pani Magdzie za przyjemną obsługę, ogarnięcie długich rozbrykanych włosów i kilka cennych porad! Wracam...pewnie "za pół roku" 😁

Nailly's Beauty Bar

Kosmetyczka

Skierniewicka 34 lok.U3, 01-459 Warszawa
4.9
28 opinii

Nailly's Beauty Bar to nowe miejsce na Warszawskiej Woli.Kazda z nas szuka miejsca gdzie będzie czuła się dopieszczona od stóp do głów,gdzie panuje dobra energia i przyjazny zespół stylistek.Stawiamy na wyluzowaną atmosfere ale przede wszystkim na usługi na najwyższym poziomie.Juz od pierws

J'adore Instytut Warszawa

Kosmetyczka

Żelazna 59, 00-848 Warszawa
4.9
58 opinii

Thank you to Sandra to give me suggestions and solutions for my skin. She is really an expert and with all treatments i am very satisfied. To invest time and money into yourself is the best thing what you can do for yourself ❤️🙏.

JETSET SPA BEAUTY

Kosmetyczka

Grzybowska 63, 00-844 Warszawa
5.0
236 opinii

Masaż ajurwedyjski wykonany przez Ragha to majstersztyk. Ragha to najlepszy masażysta ever. Byłam w Indiach ponad 30 razy. I często brałam tam masaże. Ale to co z ciałem i dusza robi Ragha jest najlepsze. Totalna regeneracja i pozytywna energia.

Nails&Body

Kosmetyczka

ul.Jana Kazimierza 49/U11, 01-267 Warszawa
5.0
27 opinii

Jestem bardzo zadowolona z usług wykonanych w salonie. Zabiegi wykonane bardzo profesjonalnie, starannie i dokładnie, można odnieść wrażenie jakby Panie robiły to tak, jak dla siebie. W dodatku obsługa jest bardzo sympatyczna, pomocna i daje praktyczne rady. Polecam i to bardzo!

Dream Aesthetic

Kosmetyczka

Jaktorowska 8, 01-202 Warszawa
5.0
11 opinii

Wspaniałe ręce Pani Martynki wprawiły mnie w doskonały nastrój. Szybki efekt w niespełna godzinę. A zapach - Rewelacja!! Jakbym była na bankiecie a nie na zabiegu kosmetycznym.

Galatea Beauty Power

Kosmetyczka

ul. Krochmalna 3 lok.2, 00-864 Warszawa
5.0
21 opinii

Pani Lidia jest super, bardzo profesjonalna. Zabieg zrobione na ellytis duo (RF mikroiglowe) najbardziej efektywne urządzenia na rinku i w dobrej cenie, dlatego sie Zdecydowałem . Rezerwacja online jest bardzo skuteczna i latwa. Polecam gorąco.