Peeling i kwasy Warszawa Ursus

Salon Fryzjerski Aneta Osak

Salon Fryzjerski Aneta Osak

Kosmetyczka

Skoroszewska 1b lokal 2H, 02-495 Warszawa
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona ze strzyżenia. Pani Aneta G. nie miała łatwego zadania, bo przyszłam "ratować" niefortunne strzyżenie innego fryzjera. Fryzura sama się układa.

Pełny Luz Spa

Pełny Luz Spa

Kosmetyczka

Ryżowa 44/312, 02-495 Warszawa
Bezpieczny salon

Pomimo tego że spóźniłam się GODZINĘ żadna z Pań nawet raz nie przewróciła oczami ani dała po sobie poznać że jest zawiedziona moją postawą. Miejsce jest super, klimat, organizacja, czystość! Polecam spróbować i się zrelaksować - mi się udało.

Sprzedaż bonów
EClinic Skorosze

EClinic Skorosze

Kosmetyczka

Dzieci Warszawy 40A lok. U5, 02-495 Warszawa
5.0

Bardzo profesjonalna usługa, polecam gorąco :) Pani Agnieszka to miła i ciepła osoba, oprócz tego bardzo kompetentna i z ogromem wiedzy. Manicure wykonany bardzo dokładnie, idealnie zbudowany, warstwa hybrydy cieniutka tak jak lubię. Polecam to miejsce i Panią Agnieszkę!

Salony z podobnych kategorii

Salony z tej samej miejscowości

 Studio Fresco

Studio Fresco

Fryzjer

Warszawska 58C/6, 02-495 Warszawa
Bezpieczny salon

Nasza historia zaczęła się w maju 2004 roku. W Galerii Gawra w Ursusie powstało nowoczesne i oryginalnie urządzone Studio Fryzur FRESCO. Profesjonalizm, doświadczenie i wyjątkowa atmosfera sprawiły, że szybko zdobyliśmy zaufanie klientów. Należymy do prestiżowej grupy salonów Salon Exper

Salony bez rezerwacji online

ABC STÓP MANICURE PEDICURE

ABC STÓP MANICURE PEDICURE

Kosmetyczka

UL. KOŚCIUSZKI 14, WARSZAWA
5.0
niezweryfikowany

ABC STÓP MANICURE PEDICURE znajduje się przy UL. KOŚCIUSZKI 14 w WARSZAWA. Dobry salon kosmetyczny to taki, który dba nie tylko o jakość usług, ale również o odpowiednią atmosferę i samopoczucie swoich klientów. Tak właśnie jest w ABC STÓP MANICURE PEDICURE. Z wielką przyjemnością doradzimy

Peeling i kwasy Warszawa Ursus

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł