Przejdź do głównej zawartości

Peeling i kwasy Warszawa Mokotów

Mawawo - Salon Kosmetyczny - zarezerwuj wizytę

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Kosmetyczka

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa

Mawawo znalazłam po długich poszukiwaniach, skuszona entuzjastycznymi opiniami online, ale przede wszystkim pocztą pantoflową. Z każdą kolejną wizytą jestem coraz bardziej zachwycona jakością usług, profesjonalizmem, fantastyczną ofertą i - co nie bez znaczenia - osobowością wszystkich członkiń zespołu. Perła wśród salonów kosmetycznych!

Bezpieczny salon
Naturalnie To Tu  - zarezerwuj wizytę

Naturalnie To Tu

Kosmetyczka

Powsińska 106, 02-903 Warszawa
4.94
Bezpieczny salon

Chodzę do Pani Agnieszki już od kilku lat. Uwielbiam te wizyty: ten mix zwariowanej osobowości z perfekcjonizmem i pasją w dłoniach. Często eksperymentujemy: nowe wzory, ostatnio kolczyk w paznokciu (polecam) i zawsze efekt jest bajeczny. Pani Agnieszko, jakbym mogła to bym Pani 100 gwiazdek wystawiła. Oczywiście widzimy się za 2, 3 tygodnie <3

Płatności online
Mani Mania - zarezerwuj wizytę

Mani Mania

Kosmetyczka

Muszyńska 31, wjazd od ul. Okrężnej , 02-916 Warszawa
4.99
Płatności online

Bardzo profesjonalnie przeprowadzony zabieg. Na bieżąco byłam informowana co w danym momencie jest robione i jakim preparatem. Perfekcyjna obsługa klienta. Z pewnością wrócę na kolejne do Pani Karoliny.

Płatności online
VellaNova - zarezerwuj wizytę

VellaNova

Kosmetyczka

Pory, 61, lok. U-1, 02-757 Warszawa
4.99
Płatności online

Wspaniałe podejście do klienta. Obsługa na najwyższym poziomie, indywidualne podejście do klienta. Zabieg przeprowadzony w miłej atmosferze, na każdym etapie zostało mi wyjaśnione „po co i dlaczego”. Zabieg odmłodził i odświeżył mi skórę, zniknęło część przebarwień. Polecam!!!