Peeling i kwasy Warszawa

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Kosmetyczka

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa

Mawawo znalazłam po długich poszukiwaniach, skuszona entuzjastycznymi opiniami online, ale przede wszystkim pocztą pantoflową. Z każdą kolejną wizytą jestem coraz bardziej zachwycona jakością usług, profesjonalizmem, fantastyczną ofertą i - co nie bez znaczenia - osobowością wszystkich członkiń zespołu. Perła wśród salonów kosmetycznych!

Ce-Ce Beauty Clinic

Ce-Ce Beauty Clinic

Kosmetyczka

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa

Jestem b.zadowolona. oba zabiegi doskonale wykonane. Laser- starannie z duza dokladnoscia i umiejetnoscia. Peeling- ogromna przyjemnosc, wielka znajomosc i umiejetnosc pracy z cialem, skora po zabiegu jest gladka, cialo z poczuciem lekkosci. DZIEKUJE!

Tallulah Hair & Beauty

Tallulah Hair & Beauty

Kosmetyczka

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa

kontynuacja zabiegow majacych na celu wyprowadzenie skory do dobrego stanu. Pani Ewa polaczyla kawitacje i kwas, co lubie. Efekty widać juz po zabiegu a po kilku dniach jak zaczerwienienie i podrazneinie minie, na pewno będzie piekniej :) kolejny zabieg za miesiąc.

ULALA DAY SPA

ULALA DAY SPA

Kosmetyczka

Aleja KEN 36, lok. 106, 02-722 Warszawa

Kolejny raz się nie zawiodłam i efekty widzę od razu na swojej skórze. Zabieg nie tylko poprawia kondycję ale również odpręża i relaksuje. Wrócę jeszcze nie raz :-)

Paweł Zięba Hair Design

Paweł Zięba Hair Design

Kosmetyczka

Janowskiego 11/u2, 02-784 Warszawa

Cudowna Pani Michalina ! Przemiła i bardzo kontaktowa. Idealnie rozumie potrzeby klienta a przy tym jest niezwykle delikatna i nie ciągnie za włosy. Bardzo długo szukałam fryzjera idealnego dla mnie i w końcu się udało :) Poza tym cudowna atmosfera w salonie i bardzo miła obsługa ;) polecam ❤️