Peeling kwasem Warszawa

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Kosmetyczka

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa

Mawawo znalazłam po długich poszukiwaniach, skuszona entuzjastycznymi opiniami online, ale przede wszystkim pocztą pantoflową. Z każdą kolejną wizytą jestem coraz bardziej zachwycona jakością usług, profesjonalizmem, fantastyczną ofertą i - co nie bez znaczenia - osobowością wszystkich członkiń zespołu. Perła wśród salonów kosmetycznych!

NEWLOOK's Institute

NEWLOOK's Institute

Kosmetyczka

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 5, 00-362 Warszawa

Bardzo pozytywne pierwsze wrażenie. Oby zobaczyć pełny efekt potrzebuje jeszcze paru sesji z kwasami,ale już widzę poprawę. Pani Aleksandra bardzo miła i kompetentna osoba. Wszystko wyjaśnia oraz udziela wielu cennych porad. Polecam. Atmosfera miejsca też na duży plus.

LA GUÈL CLINIC & SPA

LA GUÈL CLINIC & SPA

Kosmetyczka

ul. Pelikanów 10B, 02-843 Warszawa

Wizyta przewyższała moje oczekiwania. Świetna atmosfera, którą czuć juz od wejścia. Co do samej wizyty - pierwszy raz czułam takie dopieszczenie! Pani Agnieszka wytłumaczyła mi wszystko dokladnie i bardzo chętnie odpowiadała na każde moje pytanie. Polecam z całego serce i dozobaczenia.

AB STUDIO

AB STUDIO

Kosmetyczka

Łabiszyńska 21A/D, 03-204 Warszawa

Dzisiaj miałam przyjemność trafić do Pani Magdy. Jest to młoda osoba, która jest u progu kariery manicurzystki. Jestem miłe zaskoczona- skórki usunięte dokładnie i z dbałością. Paznokcie ładnie opiłowane i pomalowane dokładnie pod skórki( tak jak lubię). Rozmowa w trakcie przyjemna. Z przyjemnością znów skorzystam z usług Pani Magdy.

Bonzai SPA beauty & more

Bonzai SPA beauty & more

Kosmetyczka

Aleja Wilanowska 364 lok u 4, 02-665 Warszawa

Na zabieg wybrałam się pełna obaw, jednak po przedstawieniu wszystkich zalet oraz efektów jakie uzyskuje się po jego zastosowaniu jestem mile zaskoczona, obawy odeszły na bok, ciesze się z efektów juz po pierwszej wizycie - moja skóra wreszcie wygląda dobrze. Osobom niezdecydowanym tak jak ja na początku szczerze polecam.

Laven Beauty

Laven Beauty

Kosmetyczka

Portofino 8, 02-764 Warszawa
5.0

Pierwszy raz miałam robione hybrydy i jestem bardzo zadowolona z efektu. Panie są bardzo sympatyczne. Pani Małgosia to przemiła osoba, profesjonalnie zajęła się moimi paznokciami. To była moja pierwsza wizyta i czuję, że nie ostatnia. Szczerze polecam :) 💚

Apetyt na Urodę

Apetyt na Urodę

Kosmetyczka

Jugosłowiańska 15b/58, 03-984 Warszawa

Zastanawiasz się dlaczego warto do nas przyjść? Apetyt na Urodę to: Miejsce stworzone z pasji - udało nam się stworzyć miejsce szczególne, jakiego każdy z nas szukał od dawna, gdzie klient poczuje, że dbamy o niego od samych drzwi, za którymi zostanie zgiełk dnia, Kompleksowe podejści

 Klinika Piękna KALINA

Klinika Piękna KALINA

Kosmetyczka

Widoczna 51, 04-647 Warszawa
0.0

Miejsce dla Twojego piękna, zdrowia i relaksu. To miejsce zostało stworzone z myślą o wszystkich, którzy chcą kompleksowo zadbać o swoją urodę i dobre samopoczucie. W miłej atmosferze i przy dobrej kawie doradzimy i dobierzemy najlepsze dla Ciebie zabiegi i produkty.