Przejdź do głównej zawartości

Peeling kwasem Warszawa

Mawawo - Salon Kosmetyczny - zarezerwuj wizytę

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Kosmetyczka

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa
4.96

Mawawo znalazłam po długich poszukiwaniach, skuszona entuzjastycznymi opiniami online, ale przede wszystkim pocztą pantoflową. Z każdą kolejną wizytą jestem coraz bardziej zachwycona jakością usług, profesjonalizmem, fantastyczną ofertą i - co nie bez znaczenia - osobowością wszystkich członkiń zespołu. Perła wśród salonów kosmetycznych!

Kosmetyczna - zarezerwuj wizytę

Kosmetyczna

Kosmetyczka

Dzielna 72 lok. U4, 01-029 Warszawa
4.97
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Naaaaajlepszy salon pod słońcem ;) a przynajmniej najlepszy w jakim miałam przyjemność gościć. Czysta przyjemność od początku do końca. I manicure i pedicure i laminacja, wszystko polecam z całego serduszka! Pazury zawsze z dbałością o najmniejszy detal. Z lupą można oglądać ;) a nawet warto, bo śliczne.

NEWLOOK's Institute - zarezerwuj wizytę

NEWLOOK's Institute

Kosmetyczka

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 5, 00-362 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Zabieg przeprowadzony profesjonalnie. Pani Iza z cierpliwością odpowiada na wszelkie pytania dotyczące pielęgnacji po zabiegu. W gabinecie jest cudowna atmosfera aż chce się tam wracać. Niezwykle ważne było dla mnie, że wszelkie zasady bezpieczeństwa w reżimie sanitarnym zostały zachowane. Czułam się bardzo bezpiecznie. Serdecznie polecam

Trendi Beauty House - zarezerwuj wizytę

Trendi Beauty House

Kosmetyczka

Kolejowa 47/U22, 01-210 Warszawa
4.98
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Oprócz wiedzy z zakresu kosmetologii, Pani Oksana jest przemiłą osobą i bardzo dba, aby efekty oraz atmosfera podczas zabiegu sprawiały przyjemność. Chętnie wracam do Trendi. Za każdym razem jest tak samo miło.