Peeling kawitacyjny Poznań

YASUMI SPA

YASUMI SPA

Kosmetyczka

Libelta 14, 61-706 Poznań

Obsługa jak zawsze na wysokim poziomie, Pani Kinga absolutnie przemiła i elokwentna. Jestem bardzo zadowolona z jakości zabiegu oraz informacji na każdym jego etapie. Przyjemność wykonania i uczucie oczyszczenia tuż po zabiegu zachęca do kolejnych wizyt.

MILLESTETIC

MILLESTETIC

Kosmetyczka

Morzyczańska 3, 61-252 Poznań

Dziękuję za dobry nastrój, wszystko nam się podobało, dziękuję za wasze pozytywne emocje serdecznie. Szczególnie chcę zwrócić uwagę pani Monikа byłam tylko dwa razy, ale bardzo mi się podobało dziękuję, wszystko super

Salamandra Beauty Institute

Salamandra Beauty Institute

Kosmetyczka

Grunwaldzka 113, 60-313 Poznań

Wcześniej nie myślałam, że oczyszczanie manualne z peelingiem kawitacyjnym może być relaksujące i przyjemne. Masaż pani Kingi zdziałał cuda, sylwetka szybko stała się smukła, a skóra jędrna. Wszystko w miłym towarzystwie i przy dobrej muzyce. Czysty rekaks :)

Dom Urody

Dom Urody

Kosmetyczka

ul. Zakręt 1, 60-185 Skórzewo

Cięcie bardzo mi się podoba, jest tak jak chciałam. Pani Renata bardzo miła, jednak dość mocno pociąga pasma włosów, mi to nie przeszkadza, ale są osoby bardziej delikatne ;) cenowo dobrze, jednak cena różniła się od ceny podanej w aplikacji. Jestem zadowolona, polecam!

Studio Urody MadRic

Studio Urody MadRic

Kosmetyczka

ul. Dąbrowskiego 29/U1, 60-840 Poznań

Super! Jestem bardzo zadowolona, bo czuję, że opiekują się mną kompetentne osoby. Miałam drugi zabieg kwasami, na trzeci już jestem umòwiona. Profesjonalnie, polecam!

 BEAUTY PREMIUM Kosmetologia Estetyczna

BEAUTY PREMIUM Kosmetologia Estetyczna

Kosmetyczka

Osiedle 1000-lecia 30, 61-255 Poznań

To mój 3 raz z peelingiem BIOREPEEL i wg mnie najbardziej działający zabieg jaki do tej pory miałam. Skóra zrobiła się gładka, ujędrniona, z ogromnych porów zrobiły się mikroskopijne, blizny po trądziku są widoczne tylko w powiększającym lusterku. Jestem zachwycona efektami i polecam osobom borykającym się z takimi problemami jak ja!