Peeling kawitacyjny Kraków Podgórze

Fenti Instytut Urody

Kosmetyczka

Czarnowiejska 13/6-7, 31-126 Kraków
5.0
395 opinii

Zabieg wykonany profesjonalnie, bardzo sprawnie, w niezwykle przyjaznej atmosferze. Otrzymałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania zwiazane z zabiegiem i nie tylko, żadnych wątpliwości, kolejna wizyta za miesiąc. Rekomenduje i polecam - doskonale miejsce, profesjonalna obsługa! Dziękuje bardzo!

SHARI Beauty Clinic

Kosmetyczka

Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków
5.0
699 opinii

Wizyta minęła bardzo miło i sprawnie, Pani tłumaczy na czym polegają konkretne zabiegi dzięki czemu wszystko przebiega bezstresowo i profesjonalnie. Skóra po zabiegu jest widocznie oczyszczona i nawilżona. Napewno będę częściej korzystać z usług salonu :)

BEAUTY LAB

Kosmetyczka

Sołtysowska 12B/LU6, 31-589 Kraków
5.0
212 opinii

Profesjonalizm 100%. Pani Kasia wszystko mi przed zabiegiem wyjaśniła, w trakcie opowiadała co dokładnie robi, jak mogę to odczuwać i sprawdzała czy wszystko w porządku. Wiem, że jestem w dobrych rękach! :-)

Beauty M Studio Urody

Kosmetyczka

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków
5.0
1860 opinii

Jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu. Mimo,iż nie należy do najprzyjemniejszych, został wykonany przez Panią Magdę niezwykle delikatnie. Po maseczce spokojnie mogłam ,,pokazać się ludziom'', a na drugi dzień, nie było śladu po agresywnych działaniach. Serdecznie polecam.

Salon Kosmetyczny Siedem Marzeń

Kosmetyczka

Miłkowskiego, 7/u3, 30-349 Kraków
5.0
509 opinii

Bardzo dziękuję. Pielęgnacja paznokci ok. Uzyskałam ciekawe informacje o pielęgnacji codziennej. Zabieg na twarzy, szyi i dekoldzie - wykonany przez Panią Benię profesjonalnie. To był dla mnie jednocześnie relaks. Mogę powiedzieć; bardzo dziękuję. Jestem zadowolona. Do zobaczenia w Salonie.

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Kosmetyczka

Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków
5.0
5875 opinii

Tym razem zdecydowałam się na kawitacyjny z maską algową. Pani Agata profesjonalnie przeprowadziła zabieg, wszystkie kroki opisywała i doradziła, że dla mojej skóry lepsza byłaby jednak maska kremowa. Dodatkowo pani Agata jest bardzo sympatyczna, więc zabieg spędziłam dodatkowo w miłej atmosferze.

Alchemia Piękna

Kosmetyczka

ul. Lubicz 22/3, 31-504 Kraków
5.0
424 opinie

Wszystkie zabiegi starannie i odpowiednio dobierane przez panią Kamilę są wspamniałe, jednak rezultaty po peelingu BioRePeelCl3 są rewelacyjne i utrzymują się bardzo długo. Gorąco polecam nie tylko peeling ale i miejsce :)

THE MESSY HEAD HOSPITAL

Kosmetyczka

Krzywa 8, 31-149 Kraków
4.9
1354 opinie

Pani Ewa to profesjonalistka, wytłumaczyła działanie zabiegu, doradziła co dla mojej skory będzie najlepsze. Jest to również osoba niezwykle ciepła, kontaktowa i responsywna. Serdecznie polecam wizytę u Pani Ewy!

Beauty Bar Lounge

Kosmetyczka

Ślusarska 6 Lokal U2, 30-701 Kraków
4.9
109 opinii

Profesjonalizm w każdym calu. Piękne Panie po mistrzowsku i z pełnym zaangażowaniem wykonują zabiegi, dbając o relaksacyjną atmosferę - kawka, herbatka, cukiereczek... Oprócz obsługi, w dobry nastrój wprowadza także stylowe wnętrze salonu. Warto odwiedzić Beatu Bar Lounge - z pewnością na jednej wizycie się nie skończy. Zdecydowanie polecam.

EsteticDerm Instytut

Kosmetyczka

Sarego 28, 31-047 Kraków
4.9
406 opinii

była to moja pierwsza wizyta w EsteticDerm i myślę że nie ostatnia ponieważ jestem zadowolony z wykonanej usługi co daje podstawy do tego by w przyszłości ponownie odwiedzić w/w Instytut. Miła obsługa oraz zaangażowanie podczas wykonywania zabiegu przyczyniły się do wystawienia takiej a nie innej oceny.