Peeling kawitacyjny Kraków Krowodrza

Fenti Instytut Urody

Kosmetyczka

Czarnowiejska 13/6-7, 31-126 Kraków
5.0
434 opinie

Zabieg wykonany profesjonalnie, bardzo sprawnie, w niezwykle przyjaznej atmosferze. Otrzymałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania zwiazane z zabiegiem i nie tylko, żadnych wątpliwości, kolejna wizyta za miesiąc. Rekomenduje i polecam - doskonale miejsce, profesjonalna obsługa! Dziękuje bardzo!

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Kosmetyczka

Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków
5.0
5907 opinii

Tym razem zdecydowałam się na kawitacyjny z maską algową. Pani Agata profesjonalnie przeprowadziła zabieg, wszystkie kroki opisywała i doradziła, że dla mojej skóry lepsza byłaby jednak maska kremowa. Dodatkowo pani Agata jest bardzo sympatyczna, więc zabieg spędziłam dodatkowo w miłej atmosferze.

THE MESSY HEAD HOSPITAL

Kosmetyczka

Krzywa 8, 31-149 Kraków
4.9
1365 opinii

Pani Ewa to profesjonalistka, wytłumaczyła działanie zabiegu, doradziła co dla mojej skory będzie najlepsze. Jest to również osoba niezwykle ciepła, kontaktowa i responsywna. Serdecznie polecam wizytę u Pani Ewy!

Alchemia Piękna

Kosmetyczka

ul. Lubicz 22/3, 31-504 Kraków
5.0
432 opinie

Wszystkie zabiegi starannie i odpowiednio dobierane przez panią Kamilę są wspamniałe, jednak rezultaty po peelingu BioRePeelCl3 są rewelacyjne i utrzymują się bardzo długo. Gorąco polecam nie tylko peeling ale i miejsce :)

Ambra Day SPA

Kosmetyczka

Królowej Jadwigi 100, 30 - 209 Kraków
5.0
193 opinie

Super zabieg dla cery wrażliwej i naczynkowej. Profesjonalnie wykonany. Ambra Say spa to miejsce, gdzie każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Niepowtarzalny klimat, przy którym można się zrelaksować i zapomnieć o problemach. Profesjonalne podejście do klientek. Polecam

KOBIETERIA SALON KOSMETYCZNY

Kosmetyczka

Pod Fortem 2F, 31-302 Kraków
5.0
236 opinii

Jestem zachwycona efektem, polecam Panią Agnieszkę, cudowna, ciepła osoba. Potrafi dobrać odpowiedni zabieg do cery. Już nie mogę doczekać się kolejnej wizyty.

EsteticDerm Instytut

Kosmetyczka

Sarego 28, 31-047 Kraków
4.9
422 opinie

była to moja pierwsza wizyta w EsteticDerm i myślę że nie ostatnia ponieważ jestem zadowolony z wykonanej usługi co daje podstawy do tego by w przyszłości ponownie odwiedzić w/w Instytut. Miła obsługa oraz zaangażowanie podczas wykonywania zabiegu przyczyniły się do wystawienia takiej a nie innej oceny.

Beauty Tower Instytut Kosmetologii Estetycznej i Modelowania Sylwetki

Kosmetyczka

ul. Sołtysa Dytmara3/U3, 30-126 Kraków
5.0
233 opinie

Profesjonalne podejście do klienta. Pani Monika najpierw dokładnie zweryfikowała rodzaj cery i dobrała odpowiedni zabieg, którego przebieg szczegółowo opisała. Miła atmosfera. Ładne miejsce.