Peeling kawitacyjny Kraków

1480 wyników

Face and Body Institute

Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków
5.0
4987 opinii

Kiedyś myślałam że oczyszczanie twarzy to taki toporny zabieg,który nie jest koniecznie potrzebny i który sprawia, że skóra się tylko podrażnia i potem jest tylko gorzej. Okazuje się, że dobrze poprowadzone oczyszczanie twarzy nie tylko jest "do zniesienia" ale i niesamowicie poprawia wygląd skóry. Serdecznie polecam!

Studio Image

Księdza Mikołaja Kuczkowskiego 1, 31-619 Kraków
5.0
1634 opinie

To był mój pierwszy zabieg nie wiedziałem czego się spodziewać. Zostałam przyjęta miło i przyjaźnie. Każdy etap był mi dokładnie opisywany przez Panią Justynę, która z pewnością podchodzi do swoich obowiązków. Czuć, że wie co robi. Doradzila i zaprosiła na więcej, na pewno skorzystam😊

Beauty M Studio Urody

Przemysłowa 4, 30-701 Kraków
5.0
1486 opinii

Jestem bardzo zadowolona z wykonanego zabiegu. Mimo,iż nie należy do najprzyjemniejszych, został wykonany przez Panią Magdę niezwykle delikatnie. Po maseczce spokojnie mogłam ,,pokazać się ludziom'', a na drugi dzień, nie było śladu po agresywnych działaniach. Serdecznie polecam.

Natura DERM

Malwowa 15, 30-611 Kraków
5.0
158 opinii

Cudownie było się odprężyć a przy tym efekt zabiegu był wspaniały. Pani Klaudia doradziła zabieg który w pełni spełnił moje oczekiwania, a nawet je przewyższyl. Do tego tak delikatna regulacja, że aż zasnelam (co mi się nie zdarza) w trakcie jej trwania. Z czystym sercem polecam!

Studio 3/3

Księdza Adolfa Zagrodzkiego 3/3, 30-427 Kraków
5.0
85 opinii

Uwielbiam zabiegi z Karoliną. To chwila, w której mogę się zatrzymać, dać się zaopiekować przez Profesjonalistkę, odprężyć i zapomnieć o gonitwie dnia codziennego. A do tego są efekty na twarzy :)

CliniqMed

Zabłocie 25 lok 3, 30-701 Kraków
5.0
147 opinii

Pani Katarzyna jest bardzo miłą osobą. Od początku do końca tłumaczy jak wygląda zabieg co powoduje, że osoba leczona ma świadomość tego co dzieje się z jej skórą. Ponadto delikatnie podchodzi do pacjenta co powoduje, że pacjent nie cierpi podczas wykonywanego zabiegu. Polecam!

ArtDream

ul. Fr. Nullo 42, 31-543 Kraków
5.0
149 opinii

Zabieg mogący zniszczyć moje wlosy został mi odradzono z dokładnym wyjaśnieniem dlaczego i ew konsekwencjami gdybym go wykonała. Zamiast tego świetne strzyżenie dodające lekkości włosom

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł