Peeling kawitacyjny Gdańsk

eBeautyLab Brzozowska Ewa

Kosmetyczka

Sosnkowskiego 7U/2, 80-041 Gdańsk
5.0
699 opinii

Witam, Była to moja druga wizyta u pani Ewy i druga bardzo udana! 😊 Super profesjonalnie, miło i sprawnie! 😊 Duża wiedzą, zaangażowanie i przy tym entuzjazm, sprawiają że z pewnością odwiedzę ten gabinet, jeśli będę miał tylko potrzebę skorzystania właśnie z usług kosmetycznych. Bardzo polecam! 😉

Ecosfera Centrum Podologii i Kosmetologii

Kosmetyczka

Warszawska 98, 80-180 Gdańsk
5.0
957 opinii

Pierwsza wizyta i bardzo miło spędzony czas. Duża wiedza Pani Anity i bardzo profesjonalne podejście przekonały mnie, iż znalazłam się w ''dobrych rękach''. Poza tym bardzo ładny i czysty gabinet.

Studio Dotyk Joanna Konc

Kosmetyczka

Ul.Rzeczypospolitej1b, 80-396 Gdańsk
5.0
133 opinie

Do Pani Asi chodzę od kilku dobrych lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Kształt brwi świetnie dobrany do twarzy, włoski nie są „wyskubane”, usunięte tyle ile powinno być usuniętych :). Pani Natalia świetnie spisuje się przy manicure, jestem bardzo zadowolona z jakości usług, na pewno będę jeszcze przez długi czas odwiedzać ten salon :)

Cosmetica studio urody

Kosmetyczka

Aleja Jana Pawła 4D/1, 80-462 Gdańsk
5.0
21 opinii

Pani Kinga i pani Patrycja to profesjonalistki w swoim fachu. Korzystam z zabiegów endermologii i już widzę efekty.. Atmosfera w salonie jest przyjazna i powoduje, że chce się tam wrócić. Bardzo polecam !