Peeling cukrowy Poznań

Gabinet Ingenium

Gabinet Ingenium

Kosmetyczka

Św. Marcin 24 , 61-805 Poznań

Bardzo profesjonalny zabieg. Pani wykonująca zabieg, jako jedna z niewielu dotychczas kosmetyczek w innych gabinetach skupiła się na największych problemach twarzy, a nie wykonywała czynność jednostajnie. Nic nie trzeba było tłumaczyć.

YASUMI SPA

YASUMI SPA

Kosmetyczka

Libelta 14, 61-706 Poznań

Obsługa jak zawsze na wysokim poziomie, Pani Kinga absolutnie przemiła i elokwentna. Jestem bardzo zadowolona z jakości zabiegu oraz informacji na każdym jego etapie. Przyjemność wykonania i uczucie oczyszczenia tuż po zabiegu zachęca do kolejnych wizyt.

MILLESTETIC

MILLESTETIC

Kosmetyczka

Morzyczańska 3, 61-252 Poznań

Dziękuję za dobry nastrój, wszystko nam się podobało, dziękuję za wasze pozytywne emocje serdecznie. Szczególnie chcę zwrócić uwagę pani Monikа byłam tylko dwa razy, ale bardzo mi się podobało dziękuję, wszystko super

Salamandra Beauty Institute

Salamandra Beauty Institute

Kosmetyczka

Grunwaldzka 113, 60-313 Poznań

Wcześniej nie myślałam, że oczyszczanie manualne z peelingiem kawitacyjnym może być relaksujące i przyjemne. Masaż pani Kingi zdziałał cuda, sylwetka szybko stała się smukła, a skóra jędrna. Wszystko w miłym towarzystwie i przy dobrej muzyce. Czysty rekaks :)

Pracownia Kosmetyczna Pracownia Fryzjerska

Pracownia Kosmetyczna Pracownia Fryzjerska

Kosmetyczka

ul.Obornicka 85 , 62-002 Suchy Las

Pomimo strachu udało się mnie Pani Oli na ten zabieg namówić. Efekty po pierwszym razie przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Teraz żałuję, że tak długo odkładałam ten zabieg. Już umówiłam się na następną wizytę!

Dom Urody

Dom Urody

Kosmetyczka

ul. Zakręt 1, 60-185 Skórzewo

Cięcie bardzo mi się podoba, jest tak jak chciałam. Pani Renata bardzo miła, jednak dość mocno pociąga pasma włosów, mi to nie przeszkadza, ale są osoby bardziej delikatne ;) cenowo dobrze, jednak cena różniła się od ceny podanej w aplikacji. Jestem zadowolona, polecam!

Klinika Urody Mona Lisa

Klinika Urody Mona Lisa

Kosmetyczka

Marcelińska 96C lokal 218, 60-324 Poznań

Pani Martyna jak zawsze stanęła na wysokości zadania. Z pełnym zaangażowaniem zajęła się moją twarzą, po zabiegu wyjaśniła, jaką nakłada maseczkę i w jakim celu i poleciła kolejny zabieg. Jak zawsze rewelacja, a ja czuję się zadbana. Dziękuję i do zobaczenia.

Studio Urody Bellevue

Studio Urody Bellevue

Kosmetyczka

Górecka 30, 60-201 Poznań

Zabieg przeprowadzony sprawnie i delikatnie, a do tego skorzystałam ze świątecznej promocji. Piękny efekt po zabiegu, który mam nadzieję utrzyma się długo. Ogromny plus za mycie i dezynfekcję rąk. Była to moja pierwsza wizyta, ale myślę, że nie ostatnia. Polecam.