Peeling chemiczny Warszawa

3593 wyniki

NEWLOOK's Institute

Peeling i kwasy

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 5, 00-362 Warszawa
5.0
1179 opinii

Bardzo pozytywne pierwsze wrażenie. Oby zobaczyć pełny efekt potrzebuje jeszcze paru sesji z kwasami,ale już widzę poprawę. Pani Aleksandra bardzo miła i kompetentna osoba. Wszystko wyjaśnia oraz udziela wielu cennych porad. Polecam. Atmosfera miejsca też na duży plus.

Tallulah Hair & Beauty

Peeling i kwasy

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa
5.0
293 opinie

kontynuacja zabiegow majacych na celu wyprowadzenie skory do dobrego stanu. Pani Ewa polaczyla kawitacje i kwas, co lubie. Efekty widać juz po zabiegu a po kilku dniach jak zaczerwienienie i podrazneinie minie, na pewno będzie piekniej :) kolejny zabieg za miesiąc.

Kulisy Urody

Peeling i kwasy

Żeromskiego 14, 01-819 Warszawa
5.0
181 opinii

Za każdym razem z regulacji brwi wychodzę zadowolona i usatysfakcjonowana. Pani Ania wzbudza zaufanie, jest kompetentna i ma dużą wiedzę dotyczącą swojego fachu. Zawsze można liczyć na jej cenną wskazówkę dotyczącą pielęgnacji skóry czy zabiegów. Na pewno jeszcze skorzystam z oferowanych przez nią usług kosmetycznych. Polecam:)

LA GUÈL CLINIC & SPA

Peeling i kwasy

ul. Pelikanów 10B, 02-843 Warszawa
5.0
209 opinii

w sierpniu Pani Justyna zaproponowała mi "plan działania" dostosowany do mojej cery i potrzeb. 45 lat, przebarwienia, rozszerzone pory, pierwsze zmarszczki. Przychodzę systematycznie wg "planu" i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona rezultatami. Zawsze miło i profesjonalnie. Wiem, że jestem w dobrych rękach! dziękuję :-)

MEDICA SPA

Peeling i kwasy

aleja Komisji Edukacji Narodowej 53 lokal U9, 02-797 Warszawa
4.9
1335 opinii

Bardzo dobrze ? to za mało - CELUJĄCO !!! Dzisiaj Kasiu przeszłaś samą siebie. Dziękuję za rozciągnięcie, za rozmasowanie kręgosłupa szyjnego o pół głowy jestem wyższa i prosta, a nogi same sobie szły, reszta musiała je doganiać ;)

beautebar

Peeling i kwasy

Bolkowska 2d, 01-466 Warszawa
5.0
128 opinii

Pełen profesjonalizm,jestem bardzo zadowolona.Pani Magda to prawdziwa perełka w profesjonalizmie,dziękuję i spotykamy się na następnej wizycie P.Zofia

Klinika MezoSkin

Peeling i kwasy

Lubelska 20/20a, 03-802 Warszawa
5.0
136 opinii

Od 6 lat niezmiennie pozostaje zadowolona z wszystkich usług Kliniki Mezoskin. Zabieg z użyciem kwasów niezwykle starannie wykonany, szczegółowo omówiony każdy wykonywany etap. Dobranie produktów oraz wskazówki na temat pielęgnacji domowej.

Beauty Expert

Peeling i kwasy

Surowieckiego 4/402, ,02-785 Warszawa
5.0
114 opinii

Polecam w 100%. Pełen profesjonalizm, zabieg wykonany bardzo dokładnie. Efekt napięcia i rozświetlenia skóry widoczny od razu po zabiegu! Bardzo dokładnie przeprowadzona konsultacja - duże pozytywne zaskoczenie dla mnie. Skorzystam jeszcze nie raz i na pewno polecę dalej!

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł