Peeling chemiczny Warszawa

Ce-Ce Beauty Clinic

Ce-Ce Beauty Clinic

Kosmetyczka

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa

To było drugie spotkanie z serii "zielonych peelingów" (preparat jest fluorescencyjnie zielony). Po pierwszym zabiegu miałam niewielki obrzęk i praktycznie niewidoczne łuszczenie, ale skóra gładka i mam nadzieję, że po trzecim z serii będę miała skórę jak buzia porcelanowej lalki:)

Tallulah Hair & Beauty

Tallulah Hair & Beauty

Kosmetyczka

Kopernika 5 (wejście od ul. Przybosia) - budynek Rezydencji Foksal, 00-367 Warszawa

kontynuacja zabiegow majacych na celu wyprowadzenie skory do dobrego stanu. Pani Ewa polaczyla kawitacje i kwas, co lubie. Efekty widać juz po zabiegu a po kilku dniach jak zaczerwienienie i podrazneinie minie, na pewno będzie piekniej :) kolejny zabieg za miesiąc.

My Beauty Bar

My Beauty Bar

Kosmetyczka

Prymasa Augusta Hlonda 10 lokal U6, 02-972 Warszawa

Zastanawiałam się od czego zacząć opinię. którą długo zwlekałam, ale w zasadzie jedyne od czego mogę zacząć to.. Jeżeli ktoś jeszcze (ale to niemożliwe) nie był w My Beauty Bar, nie poznał fantastycznych babek, które tworzą to cudowne miejsce ten trąba!

NEWLOOK's Institute

NEWLOOK's Institute

Kosmetyczka

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 5, 00-362 Warszawa

Bardzo pozytywne pierwsze wrażenie. Oby zobaczyć pełny efekt potrzebuje jeszcze paru sesji z kwasami,ale już widzę poprawę. Pani Aleksandra bardzo miła i kompetentna osoba. Wszystko wyjaśnia oraz udziela wielu cennych porad. Polecam. Atmosfera miejsca też na duży plus.

LA GUÈL CLINIC & SPA

LA GUÈL CLINIC & SPA

Kosmetyczka

ul. Pelikanów 10B, 02-843 Warszawa

w sierpniu Pani Justyna zaproponowała mi "plan działania" dostosowany do mojej cery i potrzeb. 45 lat, przebarwienia, rozszerzone pory, pierwsze zmarszczki. Przychodzę systematycznie wg "planu" i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona rezultatami. Zawsze miło i profesjonalnie. Wiem, że jestem w dobrych rękach! dziękuję :-)