Przejdź do głównej zawartości

Peeling chemiczny Poznań

ZABIEGANE Kosmetologia estetyczna  - zarezerwuj wizytę

ZABIEGANE Kosmetologia estetyczna

Kosmetyczka

Gajowa 42, 62-002 Suchy Las
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Polecam z całego serca! Trafiłam do pani Agnieszki 4 dni przed ślubem z fatalną cerą. Zaufałam p. Agnieszce, a ona uczyniła cuda i na ślub nie było już nawet czego kamuflować, cera jest gładka i promienna. Sama wizyta w gabinecie pośród zieleni była odprężająca i przesympatyczna.

Instytut Urody Casolla - zarezerwuj wizytę

Instytut Urody Casolla

Kosmetyczka

Drużbickiego 13, 61-693 Poznań
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jak zawsze zabieg dobrany i wykonany bardzo profesjonalnie. Indywidualne podejście do klienta i jego problemów/potrzeb. Jestem bardzo zadowolona z efektów, atmosfery i na pewno jeszcze wrócę nie raz! :)

Klinika Urody Clarins - zarezerwuj wizytę

Klinika Urody Clarins

Kosmetyczka

Palacza 138 , 60-278 Poznań
4.99
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona z usług.. salon bardzo ładny.. zawsze otrzymuję to na co się umówiłam a nawet więcej:).. mam na myśli przyjemny masaż twarzy, karku.. poza tym, ze wychodzę z poczuciem zadbanej cery, jestem odprężona i wyciszona.. Jestem tez zadowolona z jakości kosmetyków.. Polecam!!!

BEAUTY PREMIUM Kosmetologia Estetyczna - zarezerwuj wizytę

BEAUTY PREMIUM Kosmetologia Estetyczna

Kosmetyczka

Tysiąclecia 30, 61-255 Poznań
4.99
Bezpieczny salon

To mój 3 raz z peelingiem BIOREPEEL i wg mnie najbardziej działający zabieg jaki do tej pory miałam. Skóra zrobiła się gładka, ujędrniona, z ogromnych porów zrobiły się mikroskopijne, blizny po trądziku są widoczne tylko w powiększającym lusterku. Jestem zachwycona efektami i polecam osobom borykającym się z takimi problemami jak ja!

Bloom - Kosmetologia Estetyczna - zarezerwuj wizytę

Bloom - Kosmetologia Estetyczna

Kosmetyczka

ul. Ogrodowa 17 lok 11, 61-821 Poznań
5.0
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Profesjonalne podejście, miła atmosfera, zaangażowanie :) Pani Kasia idealnie dopasowała ścieżkę pielęgnacji mojej wymagającej cery, efekty były widoczne już po kilkunastu dniach, również zaproponowane zabiegi w gabinecie dały zaskakujące efekty :) Polecam bardzo. Ja wrócę z pewnością do Pani Kasi :)