Peeling chemiczny Kraków

1585 wyników

Salon Kosmetyczny Madame Katrina Clinica Estetica

Kosmetyczka

Chmieleniec 2B/lu9, 30-348 Kraków
5.0
1501 opinii

Kompetentna i bardzo miła obsługa; dobre porady pod kątem wyboru zabiegów, produktów. Rezultaty lepsze od oczekiwań a to najważniejsze:) Pani Patrycja - pełen profesjonalizm; salon godny polecenia każdej kobiecie, dziewczynie pragnącej zadbać o siebie i "oddać się w dobre ręce". Pozdrawiam

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Kosmetyczka

Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków
5.0
5822 opinie

Jestem bardzo zadowolona po wizycie u Pani Patrycji. Cały zabieg wykonany bardzo profesjonalnie, a przy okazji w miłej i relaksującej atmosferze. Otrzymałam także "ogromny zastrzyk wiedzy" odnośnie pielęgnacji twarzy i ciała. Z przyjemnością wrócę do Instytutu. Polecam!!!

Alchemia Piękna

Kosmetyczka

ul. Lubicz 22/3, 31-504 Kraków
5.0
400 opinii

Profesjonalizm pełen jak zawsze!!! Pani Kamila to doskonały Fachowiec w dziedzinie kosmetologii i nie tylko. Pracuje na kosmetykach najwyższych światowych marek. Jestem Jej wierną klientką od 11 lat i z każdego zabiegu jestem bardzo zadowolona.

THE MESSY HEAD HOSPITAL

Kosmetyczka

Krzywa 8, 31-149 Kraków
4.9
1302 opinie

Pani Ewa to profesjonalistka, wytłumaczyła działanie zabiegu, doradziła co dla mojej skory będzie najlepsze. Jest to również osoba niezwykle ciepła, kontaktowa i responsywna. Serdecznie polecam wizytę u Pani Ewy!

Beauty Bar Lounge

Kosmetyczka

Ślusarska 6 Lokal U2, 30-701 Kraków
4.9
82 opinie

Profesjonalizm w każdym calu. Piękne Panie po mistrzowsku i z pełnym zaangażowaniem wykonują zabiegi, dbając o relaksacyjną atmosferę - kawka, herbatka, cukiereczek... Oprócz obsługi, w dobry nastrój wprowadza także stylowe wnętrze salonu. Warto odwiedzić Beatu Bar Lounge - z pewnością na jednej wizycie się nie skończy. Zdecydowanie polecam.

Skopia Estetic Clinic

Kosmetyczka

J.Conrada 79, 31-357 Kraków
5.0
461 opinii

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Efekty zauważalne. Pani Marta Chodnicka jest bardzo profesjonalna i metodyczna. Na podkreślenie zasługuje wysoka kultura osobista pani kosmetolog. Bardzo miło rozmawia się. Świetnie doradza zabiegi, kosmetyki, dokładnie wszystko objaśnia. Polecam

SCM estetic

Kosmetyczka

Grzegórzecka 67C/U14, 31-559 Kraków
5.0
286 opinii

Była to moja pierwsza wizyta u Pani Joasi i mogę potwierdzić pełen profesjonalizm. Świetny zabieg nawilżający, podczas którego można się wspaniale zrelaksować. Pani Joanna zadbała o to, aby każda minuta spędzona w gabinecie była właściwie wykorzystana.

MTTEstetica

Kosmetyczka

Montwiła Mireckiego 10/4, 30-426 Kraków
5.0
218 opinii

Pani Joanna wykazała się profesjonalnym podejściem. Szczegółowo przeprowadziła wywiad który był dla mnie ogromnie miłym zaskoczeniem. Zatroszczyła się o każdy szczegół. Wizyta przebiegła bardzo miło. Pani Asia przeprowadziła zabieg z dużą delikatnością. Podejście do klienta i zaangażowanie na 6+! Na pewno wrócę na kolejna wizyte

QUISKIN Beauty Clinic

Kosmetyczka

Monte Cassino 6/12, 30-337 Kraków
5.0
150 opinii

Bardzo polecam, efekty rozjaśnienia przebarwień na plecach widać już po pierwszym razie (zabieg: kwas migdałowy w połączeniu z salicylowym + pielęgnacja). Kto boryka się z niedoskonałościami na plecach ten wie jakie to uciążliwe. Moją skórą zaopiekowała się pani Magdalena - sympatyczna pani kosmetolog :-)