Przejdź do głównej zawartości

Peeling chemiczny Bydgoszcz

Płatności online
RE-FRESH COSMETICS - zarezerwuj wizytę

RE-FRESH COSMETICS

Kosmetyczka

Gdańska 38, 85-006 Bydgoszcz
4.96
Płatności online

Rzęsy zakładam od wielu lat ale bardzo dawno nie miałam tak dopasowanych rzęs i sposobu stylizacji do mojego wymagającego oka. Pani Katja założyła rzęsy w bardzo krótkim czasie, co jest ogromnym plusem. Opinię piszę po tygodniu od aplikacji i muszę przyznać, że nie czuje ich w ogóle, co mnie ogromnie cieszy. Mały minus za niezbyt komfortowe łóżko.

Płatności online
Dermatis Bydgoszcz - zarezerwuj wizytę

Dermatis Bydgoszcz

Kosmetyczka

Mostowa 2, 85-110 Bydgoszcz
4.97
Płatności online
Sprzedaż bonów

Zabieg przeprowadzony profesjonalnie i w przyjemnej atmosferze. Polecam Panią Karolinę z pełną odpowiedzialnością. Jej praca na pewno nie wynika z przypadku, ale oparta jest na wiedzy i zamiłowaniu do tego co robi.

Bezpieczny salon
Katarzyna Urtnowska-Joppek Kosmetologia Estetyczna - zarezerwuj wizytę

Katarzyna Urtnowska-Joppek Kosmetologia Estetyczna

Kosmetyczka

Filtrowa 34/LU4, 85-467 Bydgoszcz
Bezpieczny salon

Bardzo profesjonalna pani kosmetolog! Jestem szalenie zadowolona z makijazu permanentnego brwi, caly zabieg trwal krocej niz sie spodziewalam (okolo 2h). Pani kosmetolog na kazdym etapie wszystko mi tlumaczyla i pytala sie o moje zdanie i samopoczucie. Goraco polecam!!

SkinLab Jowita Zielińska - zarezerwuj wizytę

SkinLab Jowita Zielińska

Kosmetyczka

Słowiańska14a , 85-163 Bydgoszcz
5.0

Gabinet kosmetologiczny SkinLab oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało. Wykształcenie i doświadczenie pozwala mi dobrać odpowiednie zabiegi przeznaczone dla Twojej skóry. Oprócz tego służę pomocą w doborze pielęgnacji domowej. Zapraszam serdecznie

Bezpieczny salon
DivineClinic. Salon Kosmetologii Estetycznej - zarezerwuj wizytę

DivineClinic. Salon Kosmetologii Estetycznej

Kosmetyczka

Kcyńska 43, 85-304 Bydgoszcz
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon

DivineClinic to nowoczesny salon kosmetologiczny. Jego założycielką jest mgr Anna Piątkowska, która specjalizuje się w efektywnych zabiegach na twarz i ciało. W gabinecie stosowane są wysokiej jakości kosmetyki. Dodatkowo, można skorzystać z innowacyjnych zabiegów, świadczonych wyłącznie na

Salony z podobnych kategorii