Przejdź do głównej zawartości

Kwas migdałowy Warszawa

Płatności online
 Lumieres Instytut Piękna - zarezerwuj wizytę

Lumieres Instytut Piękna

Kosmetyczka

Sokratesa 9/U18, 01-909 Warszawa
4.99
Płatności online
Sprzedaż bonów

Jestem zachwycona! 💗 wizyta przebiegła planowo, Pani Ewa przemiła osoba, wszystko wytłumaczyła, poleciła zabieg, z którego jestem bardzo zadowolona! Wykonany delikatnie i profesjonalnie! Z czystym sumieniem polecam Lumieres Instytut Piękna 🌺 wrócę na pewno!

YASUMI Janki - Instytut Zdrowia i Urody  - zarezerwuj wizytę

YASUMI Janki - Instytut Zdrowia i Urody

Kosmetyczka

ul. Mszczonowska 3, 05-090 Janki
4.96

Bardzo jestem zadowolona z profesjonalnie wykonanego zabiegu. Szczególnie peeling kawitacyjny był dla mnie odkryciem. Skóra stała się wygładzona i świeża; dzisiaj, dzień po zabiegu, słucham od rodziny mnóstwo komplementów. Pani Kaja miła i dyskretna. Będę Państwa odwiedzać.

Bezpieczny salon
Gabriel Radosław Kuczyński & Patryk Wincior - zarezerwuj wizytę

Gabriel Radosław Kuczyński & Patryk Wincior

Kosmetyczka

Św. Stanisława 14, 01-162 Warszawa
4.97
Bezpieczny salon

Pani Viktoria profesjonalnie podchodzi do każdego zabiegu, udziela wskazówek dotyczących efektów po zabiegu oraz pielęgnacji na kolejne dni po zabiegu. Serdecznie polecam, ponieważ Pani Viktoria ma ogromną wiedzę na temat kosmetologii, którą skutecznie stosuje w praktyce.

Pod lampą - zarezerwuj wizytę

Pod lampą

Kosmetyczka

Zwycięzców 23lok2, 03-938 Warszawa
4.99

Absolutnie fantastyczny zabieg liftinu wykonany przez Panią Kamilę. Czułam się genialnie, odprężona, zaopiekowana. Profesjonalizm wysokiej klasy było widać, czuć i słychać ( kilka chwil miłej, niezbędnej rozmowy ) Magia dłoni i doświadczenie Pani Kamili wybitne. Mam porównania z innych gabinetów w Warszawie. Zostaję Pod Lampą :) Dziękuję.

Płatności online
Bezpieczny salon
Centrum Urody RÓŻA  - zarezerwuj wizytę

Centrum Urody RÓŻA

Kosmetyczka

Puławska 320, 02-819 Warszawa
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu zabiegu wykonanego przez p. Kasię! Od początku wizyty poczułam się zaopiekowana. Pani Kasia cierpliwie odpowiadała na moje pytania, dokładnie wytłumaczyła na czym będzie polegał zabieg. Salon zapewnia środki ochrony, jest bezpiecznie i profesjonalnie. Polecam!