Peeling i kwasy Gdańsk

eBeautyLab Brzozowska Ewa

eBeautyLab Brzozowska Ewa

Kosmetyczka

Sosnkowskiego 7U/2, 80-041 Gdańsk

Wizyta bardzo przyjemna, można się zrelaksować po całym dniu :) Pani Joanna wszystko tłumaczy, wiadomo co po kolei nakłada i który kwas może mocniej szczypać. Buzia po zabiegu jest widocznie oczyszczona, rozświetlona, zaskórniki są zdecydowanie mniej widoczne, skóra szyi i dekoltu jest gładka jak nigdy :) zabieg godny polecenia

HRYNKE Nails & Beauty INDIGO Nailsalon

HRYNKE Nails & Beauty INDIGO Nailsalon

Kosmetyczka

Tadeusza Kościuszki 11A (I piętro), 81-704 Sopot
5.0

Z całego serca polecam Panią Olę! Nie zamieniłabym jej na żadną inną! Pełen profesjonalizm, paznokcie trzymają się świetnie. Praca w miłej atmosferze, Pani Ola zawsze chętnie służy radą i dobrą kawą :) Przyjazne nastawienie do klienta i pełne zaangażowanie!

Ecosfera Centrum Podologii i Kosmetologii

Ecosfera Centrum Podologii i Kosmetologii

Kosmetyczka

Warszawska 98, 80-180 Gdańsk

Pierwsza wizyta i bardzo miło spędzony czas. Duża wiedza Pani Anity i bardzo profesjonalne podejście przekonały mnie, iż znalazłam się w ''dobrych rękach''. Poza tym bardzo ładny i czysty gabinet.

Mała Klinika Urody

Mała Klinika Urody

Kosmetyczka

ul. Malczewskiego 51, 80-107 Gdańsk

Bardzo miłe Panie o szerokiej wiedzy w zakresie zabiegów które wykonują. Efekty po 2 zabiegu kuracji kwasem zgodne z zapewnianymi. Skóra jest rozśwetlona , pozbawiona drobnych nierówności, pory zmniejszone. Polecam i czekam na dalsze efekty! :)

SALON URODY ABACOSUN OSOWA

SALON URODY ABACOSUN OSOWA

Kosmetyczka

Spacerowa 65, 80-299 Gdańsk

Pani Aneta jest najlepszą specjalistką od brwi i nie tylko. Po długich poszukiwaniach niestety niektórych tragicznych w skutkach znalazłam swoje miejsce i jestem wierną klientką. Przedłużałam również niejednokrotnie rzęsy u pani Anety i za kazdym razem byłam zadowolona z efektu. Z innych usług mam zamiar skorzystać w niedługim czasie.

Salon Kosmetyczny Petite Perle

Salon Kosmetyczny Petite Perle

Kosmetyczka

Beniowskiego 51, 80-355 Gdańsk

Pani Agnieszka ma taką wiedzę z zakresu kosmetologii, że aż zawstydza. Bardzo dobrze wszystko tłumaczy, a co najważniejsze doskonale zna granicę między kosmetologia a medycyną, co akurat nie jest często spotykane. Zabieg przeprowadzony profesjonalnie i odprężająco. Skorzystam ponownie i polecam.

Royal's Hair & Body

Royal's Hair & Body

Kosmetyczka

aleja Grunwaldzka 82, 80-244 Gdańsk

Zdecydowanie polecam! Jestem zadowolona z zabiegu i już po pierwszej wizycie widać efekty, skóra stała się gładka, zaskórniki mniej widoczne. Podczas całego zabiegu czułam się zrelaksowana a to wszystko dzięki miłej Pani Alicji, która dba o klienta 😊