Mikrodermabrazja Wrocław

Bionika Urody

Bionika Urody

Kosmetyczka

Rafała Wojaczka 3d, 51-169 Wrocław

Pełen profesjonalizm zespołu, 100% zaufania, przepiękne otoczenie gabinetu i bardzo miła obsługa. Rewelacyjne i skuteczne efekty wykonanych usług! Ogromne zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta . Polecam wszystkim!!

Bellissima Atelier

Bellissima Atelier

Kosmetyczka

Marka Hłaski 1, 54-608 Wrocław

To była moja pierwsza wizyta w Bellissima Atelier. Bardzo polecam za profesjonalne podejście Pani kosmetolog, przemiłą atmosferę oraz świetny efekt zabiegu:) Wiem, że na pewno bede korzystać z kolejnych zabiegów :)

Instytut Urody Fantastic Body

Instytut Urody Fantastic Body

Kosmetyczka

Legnicka 72, 54-206 Wrocław

Pani Natalia zajela sie mna baaaardzo profesjonalnie! Zanim przystapila do zabiegu szczegolowo wyjasnila zasady zabiegu I jakich produktow uzywa. Widac,ze Pani Natalia wykonyje swoja prace z pasja 😊Jestem bardzo zadowolana z dzisiejszej wizyty I z czystym sumiemiem polecam Pania Natalie.

Salon Urody ESTE

Salon Urody ESTE

Kosmetyczka

Ks.C.Klimasa 37B lok.1, 50-515 Wrocław

Super! Hybryda świetnie zrobiona trzyma się idealnie, henna także super, nie spiera się. Zawsze punktualnie, jeszcze nigdy nie czekałam, co w innych salonach jest normą. Do tego czysto, kulturalnie, dobre ceny, dla stałych klientów jest zniżka . Polecam wszystkim

Aden Salon

Aden Salon

Kosmetyczka

Zygmunta Krasińskiego 15A/1, 50-401 Wrocław

Pani Natalia to świetna specjalistka i przemiła osoba. Profesjonalnie wykonana usługa w sympatycznej atmosferze. Poleciłam Panią Natalię wszystkim koleżankom. Pod jej opieką można poczuć się w pełni zrelaksowanym ❤️

ROYAL LASER

ROYAL LASER

Kosmetyczka

Ruska 43/44, 50-079 Wrocław

Pełen profesjonalizm, fantastyczne podejście do klienta. Zabieg odbył sie bardzo dbale i precyzyjnie. Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione a wskazówki- przed, w trakcie i po zabiegu- udzielone przez Panią Agnieszkę - nie do ocenienia! Zdecydowanie polecam :)