Przejdź do głównej zawartości

Mikrodermabrazja Poznań

Dom Urody - zarezerwuj wizytę

Dom Urody

Kosmetyczka

ul. Zakręt 1, 60-185 Skórzewo
4.97
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Wizyta w salonie jest na wysokim poziomie spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Bardzo miła i sympatyczna obsługa. Serdecznie polecam.

Lakiernia Zalasewo - zarezerwuj wizytę

Lakiernia Zalasewo

Kosmetyczka

Planetarna 15a/14, 62-020 Zalasewo
5.0
Bezpieczny salon

Świetnie miejsce, pełen profesjonalizm. Z wizyty i wykonanego zabiegu regulacji brwi u Pani Agnieszki jestem bardzo zadowolona. Kompleksowe podejście do klienta. Ocena 10/10 . Serdecznie polecam. Na 100% będę stałą klientką.

YASUMI SPA - zarezerwuj wizytę

YASUMI SPA

Kosmetyczka

Libelta 14, 61-706 Poznań
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona z konsultacji. Pani Kinga wszystko doskonale wyjaśniła i zaproponowała możliwe metody radzenia sobie z powstałymi rozstępami czy zapaleniem mieszków wlosowych. Bardzo sympatyczna atmosfera.

MONA CENTRUM URODY - zarezerwuj wizytę

MONA CENTRUM URODY

Kosmetyczka

Umultowska 45, 61-614 Poznań
4.96
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

W miłej atmosferze , spokoju i relaksu Pani Marcela wykonała zabiegi. Podszas zabiegu w kapsule czuwała nad moim samopoczuciem ( robiła to bezszelestnie). Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Następnym razem chciałaby trafić do Pani Marceli. Usuwanie wąsika wykonała prawie bezboleśnie!!! Serdecznie polecem!!!

Salamandra Beauty Institute - zarezerwuj wizytę

Salamandra Beauty Institute

Kosmetyczka

Grunwaldzka 113, 60-313 Poznań
Bezpieczny salon

W pełni profesjonalnie. Pani Kasia udzieliła mi wszelkich informacji, dokładnie opisała czynności oraz skład preparatów. Jest bardzo dokładna i uprzejma. Natomiast Pani Eliza była niezwykle dokładna, równo pomalowane paznokcie są dla mnie kluczowe. Wracam i wrócę.