Mikrodermabrazja - twarz Warszawa Wola

Salony z podobnych kategorii

Babalab - centrum depilacji

Kosmetyczka

Giełdowa 4E, 01-211 Warszawa
5.0
142 opinie

Wizyta u Pani Kasi to czysta przyjemność (nawet nie patrzac na delikatne nieprzyjemne odczucia),profesjonalizm jeśli chodzi o świadczoną usługę i zawsze interesująca rozmowa

Caramello Studio

Kosmetyczka

Anielewicza 17, lok. 3 (I klatka, parter, domofon 3), 05-077 Warszawa
5.0
64 opinie

Świetna atmosfera, profesjonalna obsługa , kawusia/herbatka 🥰 Manicure jest robiony jakościowo i na najwyższym poziomie. Rzadko kiedy mogę polecić kogoś z branży usług, ale Caramello Studio napewno polecam! 👍🏻

Salon Urody K8

Kosmetyczka

Jana Kazimierza 47, 01-267 Warszawa
5.0
880 opinii

Pani Ola V. jest niesamowitą stylistką fryzur! Za każdym razem potrafi świetnie doradzić, podpowiedzieć jaką fryzurę wybrać :) Sposób w jaki ścina włosy również jest w pełni profesjonalny, stale utrzymuje kontakt z klientką - tak aby nie zrobić niczego wbrew jej woli - cudowna stylistka! Polecam każdemu :)

Salon Pańska 65

Kosmetyczka

Pańska 65, 00-830 Warszawa
5.0
90 opinii

Jak zwykle przemiła wizyta w cudownej atmosferze.Wykonanie w 100% profesjonalne i spełniające moje oczekiwania! Bardzo dziękuję Pani Emilii za starannie wykonany manicure i pedicure oraz pomoc w doborze koloru. Wyszło przepięknie! Absolutnie polecam Salon Pańska 65 za wysoką jakość świadczonych usług.

Centrum Estetyki Medycznej

Kosmetyczka

ul. Leszno 21, 01-199 Warszawa
5.0
222 opinie

Jestem zachwycona profesjonalizmem lekarzy w CEM!! Polecam każdemu wizytę, bo to inna wizyta niż w zwykłym gabinecie. Lekarze badają całe ciało, kondycję, a dopiero później przystępują do właściwego leczenia. Nie ma pośpiechu w czasie wizyty, wszystko sterylne i zdezynfekowane, czuje ze jestem w dobrych rękach. :)

MEA CLINIC

Kosmetyczka

BURAKOWSKA 16 LU 2, 01-066 Warszawa
5.0
295 opinii

Pełen profesjonalizm przy konsultacji,jasno,rzeczowo,prostym językiem,zrozumiałym dla kazdego.Doktor przemiły,czułam się swobodnie,tak jakbym przyszła na pogawędkę do kolegi,zero stresu. Życzyłbym sobie więcej takich lekarzy. Z niecierpliwością czekam na zabieg.

Bezpieczna Kosmetyka Agnieszka Mienik

Kosmetyczka

Dzielna 60, 01-029 Warszawa
4.9
572 opinie

Oczyszczanie było bardzo dokładne, skóra nie jest w ogóle podrażniona po oczyszczaniu, jest gładka i delikatna, a zaczerwienienia na policzkach znacznie się zmniejszyły. W dodatku atmosfera w salonie naprawdę miła i przyjemna, a panią kosmetolog cechuje pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam!

Salon fryzjersko-kosmetyczny Rozczochrany Harry

Kosmetyczka

Sokołowska 11 lok u2, 01-142 Warszawa
5.0
41 opinii

Pierwszy raz w życiu po wyjściu z salonu jestem zadowolona ze wszystkiego: jakości obsługi (szybko, profesjonalnie) i przyjemnej atmosfery, która sprawia, że chętnie wrócę do tego salonu 😉 Dziękuję Pani Magdzie za przyjemną obsługę, ogarnięcie długich rozbrykanych włosów i kilka cennych porad! Wracam...pewnie "za pół roku" 😁

J'adore Instytut Warszawa

Kosmetyczka

Żelazna 59, 00-848 Warszawa
5.0
53 opinie

Thank you to Sandra to give me suggestions and solutions for my skin. She is really an expert and with all treatments i am very satisfied. To invest time and money into yourself is the best thing what you can do for yourself ❤️🙏.