Przejdź do głównej zawartości

Mikrodermabrazja - twarz Warszawa Mokotów

Laser DeLux / Warszawa - Mokotów - zarezerwuj wizytę

Laser DeLux / Warszawa - Mokotów

Kosmetyczka

Egejska 17, unit 5, 02-764 Warszawa
4.95
Bezpieczny salon

Piękny i niespodziewany prezent urodzinowy od Laser de luxe. To bardzo miłe. jeszcze raz dziękuję. Bardzo uprzejma obsługa, poczułam się zaopiekowana. Uzyskałam wyczerpujące informacje na temat ewentualnych zabiegów.

Spa 43  - zarezerwuj wizytę

Spa 43

Kosmetyczka

ul. Żaryna 5 lok. 43 (klatka E), 02-593 Warszawa
4.95

Poddałam się ostatnio laserowemu zabiegowi zagęszczania włosów laserem Fotona. Zabieg był bezbolesny. Po zabiegu zauważyłam,że mniej włosów mi wypada podczas mycia i szczotkowania a to był dopiero 1 zabieg😳 Już nie mogę doczekać się całej serii ♥️ Zdecydowanie polecam świetny zabieg i super miejsce 💋

Salony z podobnych kategorii

Mawawo - Salon Kosmetyczny - zarezerwuj wizytę

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Kosmetyczka

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa
4.96

Długo zastanawiałam się nad tym zabiegiem, koleżanki namawiały więc uległam :) Wybór Salonu MAWAWO okazał się najlepszy. Oprócz miłej i ciepłej atmosfery, profesjonalnie wyposażony gabinet, fachowa i miła obsługa. A skóra po zabiegu jak nowa, pełna blasku. Pani Magdo dziękuję za babskie ploteczki :) Polecam wszystkim.

Naturalnie To Tu  - zarezerwuj wizytę

Naturalnie To Tu

Kosmetyczka

Powsińska 106, 02-903 Warszawa
4.93
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona z wizyty fryzjerskiej. Pani Agnieszka to przesympatyczna osoba, która z niezwykłą starannością zadbała o moją fryzurę. Jestem pod dużym wrażeniem i każdemu serdecznie polecam usługi Pani Anieszki :) Pozdrawiam, Anna Cieślak

Ce-Ce Beauty Clinic - zarezerwuj wizytę

Ce-Ce Beauty Clinic

Kosmetyczka

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa

Pani Ola jak zwykle wykonała najlepiej manicure hybrydowy , pedicure super - ostatnio trzymał sie dokładnie 4 tygodnie na stopach bez odpryskow!!! Co nigdy mi sie nie zdarzyło w żadnym innym salonie . Samoopalańie super , wyglądam jak po wakacjach :)