Mikrodermabrazja - twarz Warszawa

3683 wyniki

NEWLOOK's Institute

Kosmetyczka

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 5, 00-362 Warszawa
5.0
1380 opinii

Kreski DÓŁ wykonane perfekcyjnie.Pani Ania miła,sympatyczna i do tego profesjonalistka. Z pewnością w najbliższym czasie poddam się następnym zabiegom u Pani Ani.

Salon kosmetyczny Och Beauty

Kosmetyczka

Kaliska 23/1, 02-316 Warszawa
5.0
284 opinie

Jestem bardzo zadowolona z usługi - na tyle, że będąc w salonie domówiłam jeszcze dwie dodatkowe usługi. Dziewczyny super sympatyczne i profesjonalne, a same usługi wykonane perfekcyjne. To będzie już moje miejsce.

Strefa Piękna

Kosmetyczka

Magiczna 22, 03-289 Warszawa
5.0
766 opinii

To był jeden z przyjemniejszych zabiegów w moim życiu. :-) Obsługa na najwyższym poziomie i mega relaks, a Pani Ewa ma magiczne dłonie. Nie zdawałam sobie sprawy, że masaż twarzy może być tak odprężający. Strefa Piękna wracam do WAS w grudniu! POLECAM!

Laser DeLux / Warszawa - Żoliborz

Kosmetyczka

Hanki Czaki 2, 01-588 Warszawa
4.9
480 opinii

Zostałam bardzo miło przyjęta. W salonie panuje świetna atmosfera. Profesjonalna konsultacja, ocena stanu skóry. Pani zaproponowała zabieg, który sprawdzi się u mnie najlepiej, rozwiała wszystkie wątpliwości i rzetelnie odpowiedziała na moje pytania. Finalnie zdecydowałam się na serie zabiegów. Polecam serdecznie ten salon.

Klinika N-Symbiosis Med

Kosmetyczka

Bolkowska 2 a, 01-466 Warszawa
5.0
65 opinii

Rewelacyjnie dobrany zabieg do mojej twarzy, już czuję, że młodnieję choć wiem, że to dopiero początek procesu. Mezoterapia rzeczywiście nie musi tak boleć i nie było żadnych siniaków. Pani Magda ma świetną rękę.

Salon Urody BiS

Kosmetyczka

Nieszawska 4C, 03-382 Warszawa
5.0
164 opinie

Takich ładnych paznokci nie miałam chyba nigdy w życiu :) SUPER! Już umówilam się na kolejną wizytę i z pewnością nie będzie ona moją ostatnią. Zdecydowanie polecm Panią Monikę :)

Klinika Piękna Essence

Kosmetyczka

Hoża 43/49, 00-681 Warszawa
4.9
273 opinie

Kriolipoliza w połączeniu z endermologią to dla mnie idealny duet ! Zwłaszcza, gdy zabieg wykonuje Pani Iga lub Pani Dorota - jestem nimi zachwycona tak jak całą Kliniką Piękna Essence. Są to dwa fantastyczne zabiegi na ciało, które dają konkretne rezultaty. Już kupiłam sobie pakiet :-)