Mikrodermabrazja - plecy Warszawa

3593 wyniki

YASUMI MEDESTETIC, INSTYTUT ZDROWIA I URODY – WARSZAWA POWIŚLE

Mikrodermabrazja

Wybrzeże Kościuszkowskie 45/1, 00-347 Warszawa
4.9
1433 opinie

To nie był pierwszy masaż u Pani Julii, a na pewno nie ostatni :) W związku z pracą biurową, którą na co dzień wykonuję moje ciało (głównie plecy, górny odcinek kręgosłupa) było bardzo obolałe, w pewnych miejscach spięcia były bardzo silne a Pani Julia poradziła sobie z nimi świetnie dokładnie masując bolesne miejsca. Szczerze polecam!

Laser DeLux / Warszawa - Żoliborz

Mikrodermabrazja

Hanki Czaki 2, 01-588 Warszawa
4.9
371 opinii

Zostałam bardzo miło przyjęta. W salonie panuje świetna atmosfera. Profesjonalna konsultacja, ocena stanu skóry. Pani zaproponowała zabieg, który sprawdzi się u mnie najlepiej, rozwiała wszystkie wątpliwości i rzetelnie odpowiedziała na moje pytania. Finalnie zdecydowałam się na serie zabiegów. Polecam serdecznie ten salon.

Klinika N-Symbiosis Med

Mikrodermabrazja

Bolkowska 2 a, 01-466 Warszawa
4.9
32 opinie

Super, iż trafiłam do Państwa. Czuję się zaopiekowana :) Cieszę się, iż będę mogła systematycznie wpadać do Państwa i , że znalazłam już swojego lekarza ( p. Jacka), któremu mogę zaufać i dzięki niemu stawać się coraz młodszą :) Do miłego zobaczenia ponownie niedługo. Pozdrawiam serdecznie :)

Salony z podobnych kategorii

Her Eyes Studio

Mikrodermabrazja

Hoża 41/22, 00-681 Warszawa
4.9
306 opinii

Pani Martyna jest super. Chciałam brwi proste, maksymalnie szerokie bez wyginania w łuk (takie mi naturalnie rosną) ale przy tym schludne i zdecydowanie zarysowane. Pani Martyna w 100% zrobiła tak jak chciałam, nawet ładniej :) Efekt utrzymuje się długo, u mnie nawet 6 tygodni.

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł