Mikrodermabrazja - plecy Kraków

KGBeauty

KGBeauty

Kosmetyczka

ul. Przewóz 14, 30-716 Kraków

Jestem bardzo zadowolona z usługi. Profesjonalne i indywidualne podejście do klijenta i jego problemów. Miła i życzliwa atmosfera jaką tworzą wszystkie Panie tam zatrudnione oraz przytulne i eleganckie wyposażenie salonu tworzy Super miejsce do polecenia, jest to w dużej mierze zasługa Szefowej.

Salony z podobnych kategorii

Sekret Piękna Kosmetologia Estetyczna

Sekret Piękna Kosmetologia Estetyczna

Kosmetyczka

Jana Woronicza 12, 31-409 Kraków

Po powrocie z ferii i nart, moja skóra wymagała szybkiej pomocy, która oczywiście otrzymałam od Pani Izabeli, wiedząc że ekspresowo rozwiąże mój problem. Tak też się stało, jestem zachwycona efektami które utrzymują się już drugi tydzień. Uwielbiam to miejsce i efektywność zabiegów.

SHARI Beauty Clinic

SHARI Beauty Clinic

Kosmetyczka

Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków

Druga moja wizyta w tym gabinecie i jestem mile zaskoczony efektem wykonywanych zabiegów. Bardzo miła i sympatyczna Pani, która tłumaczy szczegółowo krok po kroku co zostanie wykonane oraz sam efekt po wykonaniu jest super. Miła atmosfera, jestem bardzo zadowolony i wrócę ponownie 😊.Polecam!!!

Business Nails

Business Nails

Kosmetyczka

al. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 25B, 31-418 Kraków

Pani Kristina jak zawsze niezawodna. Piękne dłonie, stopy i brwi Jej dziś zawdzięczam- pewnie znów na co najmniej 3 tygodnie. Dziękuję bardzo! Do szybkiego zobaczenia

Mommys Home

Mommys Home

Kosmetyczka

Dworska 10/1, 30-314 Kraków

Jestem w Mommys Home mniej więcej raz w miesięcu, za każdym razem wychodzę bardzo zadowolona a czas spędzony w Mommys Home jest czasem relaksu na który niesamowicie czekam 😍 za każdym razem jestem zachwycona efektem końcowym ❤️ UWIELBIAM❤️

Blue Nails&Beauty

Blue Nails&Beauty

Kosmetyczka

Karola Bunscha 14, 30-392 Kraków

Pani Karolina to profesjonalistka w pełnej krasie. Długo rozmawia i ustala co zrobić, żeby klientka była zadowolona. Opowiada o wszystkich opcjach. Daje od siebie wszystko, by efekt był jak najbardziej zadowalający i długotrwały. Polecam.