Mikrodermabrazja - plecy Kraków

1586 wyników

SKINBOOST Gabinet Kosmetologii Profesjonalnej

Kosmetyczka

Bociana 4D/2, 31-231 Kraków
5.0
52 opinie

Polecam! Wspaniały kosmetolog, osoba, która nie działa jednakowo, tylko faktycznie tworzy wspaniałe personalizowane terapie, doradzi nie tylko w sprawie zabiegów i pielęgnacji, ale tez co do diety, ewentualnych badań czy suplementacji. Naprawde Polecam!

Twój Kosmetolog Aleksandra Wawro -Stalowe Magnolie Beauty Clinic Wawro&Chudzik

Kosmetyczka

Osiedle Dywizjonu 303 62b, 31-865 Kraków
5.0
25 opinii

Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Pani kosmetolog ma ogromną wiedzę. Dostałam też mase cennych uwag co do pielęgnacji w domu. Dostałam całą rozpiske różnych kosmetyków które będą dla mnie dobre😊Gorąco wszystkim polecam Pania Ole.

KGBeauty

Kosmetyczka

ul. Przewóz 14, 30-716 Kraków
5.0
29 opinii

KGBeauty to wyjątkowe miejsce stworzone dla każdej osoby, która potrzebuje zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. To miejsce, gdzie możecie na chwilę zapomnieć o stresie dnia codziennego, gdzie możecie się zatrzymać i odpocząć, usiąść i porozmawiać. Możecie przyjść na chwilkę lub jak wolic

VIVIEN Beauty Clinic

Kosmetyczka

Czysta 14/2, 31-121 Kraków
5.0
1 opinia

Clinic VIVIEN to holistyczne podejście do spraw wyglądu i stylu życia. Profesjonalne zabiegi na twarz i ciało z użyciem najnowszych technologii kosmetologii, medycyny estetycznej . Misją naszej Clinic VIVIEN jest zapewnienie klientom pełnej satysfakcji poprzez specjalistyczną indywidualną

Salony z podobnych kategorii

SHARI Beauty Clinic

Kosmetyczka

Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków
5.0
669 opinii

Druga moja wizyta w tym gabinecie i jestem mile zaskoczony efektem wykonywanych zabiegów. Bardzo miła i sympatyczna Pani, która tłumaczy szczegółowo krok po kroku co zostanie wykonane oraz sam efekt po wykonaniu jest super. Miła atmosfera, jestem bardzo zadowolony i wrócę ponownie 😊.Polecam!!!

BEAUTY SPACE

Kosmetyczka

Szlak 26, 31-044 Kraków
4.9
137 opinii

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w salonie i z pracy stylistki Pani Ivanny. Manicure i pedicure na najwyższym poziomie. Bardzo sympatyczna osoba. Wrócę tam nie raz. Stylizacja i regulacja brwi, również oceniam na maxa. Bardzo precyzyjnie i dokładnie wykonane. Polecam serdecznie.