Mikrodermabrazja - dłonie Warszawa Mokotów

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Kosmetyczka

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa
5.0
274 opinie

Długo zastanawiałam się nad tym zabiegiem, koleżanki namawiały więc uległam :) Wybór Salonu MAWAWO okazał się najlepszy. Oprócz miłej i ciepłej atmosfery, profesjonalnie wyposażony gabinet, fachowa i miła obsługa. A skóra po zabiegu jak nowa, pełna blasku. Pani Magdo dziękuję za babskie ploteczki :) Polecam wszystkim.

Ce-Ce Beauty Clinic

Ce-Ce Beauty Clinic

Kosmetyczka

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
16228 opinii

Pani Ola jak zwykle wykonała najlepiej manicure hybrydowy , pedicure super - ostatnio trzymał sie dokładnie 4 tygodnie na stopach bez odpryskow!!! Co nigdy mi sie nie zdarzyło w żadnym innym salonie . Samoopalańie super , wyglądam jak po wakacjach :)

Esti Life

Esti Life

Kosmetyczka

ul. Bergamotki, 4, 02-758 Warszawa
5.0
279 opinii

Zaufanie do osoby która wykonuję zabiegi jest u mnie na 1 miejscu. Natalia Kuna spełnia moje oczekiwania dlatego wracam do tego miejsca. Cudowna obsługa, wspaniała atmosfera. Polecam 😊

Clarins Beauty Spa

Clarins Beauty Spa

Kosmetyczka

Podchorążych 83, 00-722 Warszawa
5.0
319 opinii

Jestem bardzo zadowolona zarówno z samej usługi jak i z opieki Pani Kosmetolog. Pani Aneta zajęła się mną w sposób bardzo profesjonalny. Zaproponowała "plan działania" na najbliższy czas. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

Studio Piękna Eko MOKOTÓW

Studio Piękna Eko MOKOTÓW

Kosmetyczka

Konstruktorska 10B lok. U5, 02-673 Warszawa
5.0
170 opinii

Usługę oceniam bardzo pozytywnie, Pani Lilla jest bardzo komunikatywna i z chęcią doradza przy wyborze fryzury. Dodatkowo pamięta w jaki sposób było wykonywane ścięcie poprzednim razem co znacznie usprawnia wizytę. Serdecznie polecam!

Pięknoteka

Pięknoteka

Kosmetyczka

Obrzeżna 1c, 02-691 Warszawa
5.0
478 opinii

Piękny kontur, arcydokładność i kultura to standard, do którego Pani Paulina przyzwyczaiła mnie i zapewne wszystkich swoich Klientów. Lakiery, na których pracuje, trzymają się rekordowo długo. Nie wyobrażam sobie lepszej i bardziej profesjonalnej opieki. Serdecznie polecam.

Homemade Lashes

Homemade Lashes

Kosmetyczka

Batalionu AK Bałtyk 5 lok. U3 , 00-713 Warszawa
5.0
136 opinii

Jestem niesamowicie zadowolona z powiększania ust w tym salonie! Taki zabieg wykonywałam już trzeci raz, ale po raz pierwszy tutaj. Moje usta zyskały zupełnie nowy kształt, właśnie taki jakiego oczekiwałam, na dodatek zabieg był wyjątkowo bezbolesny! Na pewno wrócę i polecam każdemu!