Mikrodermabrazja diamentowa Warszawa

Artist Studio Urody

Artist Studio Urody

Kosmetyczka

Podleśna 52, 01-673 Warszawa

Dla mnie to był dzień w SPA. Dziewczyny jak zwykle odwaliły kawał dobrej roboty i jak zwykle wyszłam piękniejsza i zrelaksowana. Dzięki i polecam z całego serca!

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Kosmetyczka

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa

Długo zastanawiałam się nad tym zabiegiem, koleżanki namawiały więc uległam :) Wybór Salonu MAWAWO okazał się najlepszy. Oprócz miłej i ciepłej atmosfery, profesjonalnie wyposażony gabinet, fachowa i miła obsługa. A skóra po zabiegu jak nowa, pełna blasku. Pani Magdo dziękuję za babskie ploteczki :) Polecam wszystkim.

MEDICA SPA

MEDICA SPA

Kosmetyczka

aleja Komisji Edukacji Narodowej 53 lokal U9, 02-797 Warszawa

Nie zgadzam się! Najwyższa ocena w ankiecie to 5. Jeżeli 5 to poziom wzorcowej usługi we wzorcowym miejscu, to Pani Katarzyna i Medica SPA to przynajmniej 15.

Laser DeLux / Warszawa - Żoliborz

Laser DeLux / Warszawa - Żoliborz

Kosmetyczka

Hanki Czaki 2, 01-588 Warszawa

Zostałam bardzo miło przyjęta. W salonie panuje świetna atmosfera. Profesjonalna konsultacja, ocena stanu skóry. Pani zaproponowała zabieg, który sprawdzi się u mnie najlepiej, rozwiała wszystkie wątpliwości i rzetelnie odpowiedziała na moje pytania. Finalnie zdecydowałam się na serie zabiegów. Polecam serdecznie ten salon.

ALOE Kosmetyka i Szkolenia

ALOE Kosmetyka i Szkolenia

Kosmetyczka

ul. Chocimska 18, , 00-791 Warszawa, tel. 579 061 275

polecam gabinet kosmetyczny, masaż cudowny, rozgrzewający i relaksujący Pan Roman rewelacja, Pani Joanna mega profesjonalna i bardzo dokładna w wykonywaniu zabiegu. Serdecznie polecam

Bonzai SPA beauty & more

Bonzai SPA beauty & more

Kosmetyczka

Aleja Wilanowska 364 lok u 4, 02-665 Warszawa

Jak zwykle profesjonalnie, sympatycznie i z dobrym efektem. Wróciłam po pewnej przerwie i wizytach u innych specjalistów - zdecydowanie polecam Bonzai! Przy pedicure sposób kształtowania paznokci, jak i samego malowania o wiele lepszy niż gdzie indziej!