Mikrodermabrazja diamentowa Warszawa

3593 wyniki

Artist Studio Urody

Mikrodermabrazja

Podleśna 52, 01-673 Warszawa
4.9
93 opinie

Bardzo miła obsługa, sprawne wykonanie, a efekt naprawdę super. Wybrałam zabieg założenia rzęs 2D i jestem bardzo zadowolona z efektu. Na pewno będę tu wracać!

MEDICA SPA

Mikrodermabrazja

aleja Komisji Edukacji Narodowej 53 lokal U9, 02-797 Warszawa
4.9
1336 opinii

Bardzo dobrze ? to za mało - CELUJĄCO !!! Dzisiaj Kasiu przeszłaś samą siebie. Dziękuję za rozciągnięcie, za rozmasowanie kręgosłupa szyjnego o pół głowy jestem wyższa i prosta, a nogi same sobie szły, reszta musiała je doganiać ;)

Laser DeLux / Warszawa - Żoliborz

Mikrodermabrazja

Hanki Czaki 2, 01-588 Warszawa
4.9
333 opinie

Zostałam bardzo miło przyjęta. W salonie panuje świetna atmosfera. Profesjonalna konsultacja, ocena stanu skóry. Pani zaproponowała zabieg, który sprawdzi się u mnie najlepiej, rozwiała wszystkie wątpliwości i rzetelnie odpowiedziała na moje pytania. Finalnie zdecydowałam się na serie zabiegów. Polecam serdecznie ten salon.

Laser DeLux / Warszawa - Mokotów

Mikrodermabrazja

Egejska 17, unit 5, 02-764 Warszawa
4.9
216 opinii

Czy chcesz znaleźć się w miejscu, gdzie perfekcyjnie zatroszczysz się o swoją urodę? Doskonale! Salon Laser Delux w Warszawie, może Ci w tym pomóc. Naszą specjalnością są przede wszystkim zabiegi laserowe wykonywane najskuteczniejszymi urządzeniami w dziedzinie kosmetologii i medycyny este

Salon mediSpa

Mikrodermabrazja

Cypryjska 4 lok. U1, 02-761 Warszawa
4.9
497 opinii

Przyszłam tylko podciąć końcówki, ale dałam się namówić na dość porządne ścięcie zniszczonych włosów. Po dwóch tygodniach widać jak włosy ładnie się układają i są zdrowe. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuje!

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Mikrodermabrazja

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa
5.0
66 opinii

Długo zastanawiałam się nad tym zabiegiem, koleżanki namawiały więc uległam :) Wybór Salonu MAWAWO okazał się najlepszy. Oprócz miłej i ciepłej atmosfery, profesjonalnie wyposażony gabinet, fachowa i miła obsługa. A skóra po zabiegu jak nowa, pełna blasku. Pani Magdo dziękuję za babskie ploteczki :) Polecam wszystkim.

Salon 101 Studio Urody

Mikrodermabrazja

Borowej Góry 2/101, 01-354 Warszawa
5.0
34 opinie

Pani Monika jest bardzo dokładna i perfekcyjna w swojej pracy. Jeszcze nigdy nie byłam tak zachwycona wyglądem swoich paznokci po wizycie u kosmetyczki:) Piękny kształt paznokcia, idealne skórki (a w zasadzie ich brak;), trwała hybryda, kolor nałożony od krawędzi do krawędzi - SUPER!

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł