Mikrodermabrazja diamentowa - ramiona

Mikrodermabrazja to jeden z najpopularniejszych zabiegów pielęgnacyjnych. Coraz więcej osób decyduje się właśnie na ten zabieg, wykonany w profesjonalnym zakładzie kosmetycznym. Mikrodermabrazji diamentowej można poddać wiele partii ciała - nie tylko twarz czy dekolt, ale również ramiona.

Pokaż w mojej okolicy »
Mikrodermabrazja diamentowa - ramiona

Na czym polega mikrodermabrazja diamentowa ramion?

Mikrodermabrazja diamentowa ramion nie różni się od mikrodermabrazji diamentowej innych partii ciała. Kosmetyczka przy użyciu urządzenia ze specjalnymi głowicami pokrytymi drobinkami diamentów mechanicznie złuszcza naskórek. Mikrodermabrazja diamentowa ma naprawdę imponująceefekty. Skóra staje się bardziej odżywiona, znikają brzydkie przebarwienia, płytkie zmarszczki i inne niedoskonałości skóry.

Jak się przygotować do zabiegu?

Do zabiegu mikrodermabrazji diamentowej ramion nie trzeba się jakoś specjalnie przygotowywać. Wystarczy, że skóra będzie zdrowa i nieuszkodzona w żaden sposób. Dlatego należy zrezygnować z depilacji woskiem, używania peelingów chemicznych, korzystania z kosmetyków peelingujących czy wykonywania innych zabiegów, które mogą naruszyć i uszkodzić skórę.

Mikrodermabrazja diamentowa ramion krok po kroku

Pierwszym krokiem jest rozmowa ze specjalistą, by potwierdzić brak przeciwwskazań do zabiegu. Potem następuje oczyszczenie skóry, delikatny masaż, w celu pobudzenia krążenia krwi. Dopiero następnym krokiem jest kontakt skóry z głowicą złuszczającą. Aparatura złuszcza naskórek przez zasysanie skóry do konkretnej, ustalonej wcześniej głębokości. Głowica przesuwa się po skórze, dokładnie ścierając naskórek, a sama głębokość ścierania na bieżąco jest kontrolowana, dlatego nie trzeba bać się żadnych podrażnień. Prawidłowo wykonana mikodermabrazja diamentowa ramion da naprawdę piorunujący efekt.

Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu

Mikrodermabrazja diamentowa ramion ma bardzo dobre opinie. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób się interesuje tym zabiegiem. Wskazaniami do zabiegu są:

  • zrogowaciały naskórek,

  • płytkie zmarszczki,

  • blizny potrądzikowe,

  • szara, sucha i zmęczona skóra.

Przeciwwskazaniami do zabiegu są z kolei:

  • nowotwory skóry,

  • choroby ropne,

  • łuszczyca,

  • trądzik różowaty,

  • choroby naczyniowe.

Mikrodermabrazja diamentowa - cena

Zależnie od salonu kosmetycznego mikrodermabrazja diamentowa cena waha się od około 70 do 150 złotych.