Mikrodermabrazja diamentowa - plecy

Kosmetologia pozwala nam obecnie na wykonywanie różnego rodzaju zabiegów, które doskonale oddziałują nie tylko na stan naszej skóry, ale też na samopoczucie. Nie od dziś wiadomo, że efekt zabiegu złuszczającego na plecy może nam niezwykle poprawić humor. Jednym z często i chętnie wykonywanych zabiegów jest obecnie mikrodermabrazja diamentowa. Dowiedz się, jak taki zabieg wykonuje się na plecach i jakie przynosi efekty.

Pokaż w mojej okolicy »
Mikrodermabrazja diamentowa - plecy

Mikrodermabrazja diamentowa pleców – efekt, jaki można uzyskać

Mikrodermabrazja diamentowa to kontrolowane złuszczanie skóry przy pomocy specjalnej maszyny. Maszyna do mikrodermabrazji zakończona jest końcówką pokrytą głowicą z pyłem diamentowym. Efektem takiego zabiegu jest ścieńczenie skóry, poprzez starcie wierzchnich warstw naskórka. Ścieranie skóry pleców za pomocą głowicy diamentowej pozwala uzyskać znacznie lepszą jakość skóry. Jeżeli Twoim problemem są przebarwienia albo sucha i poszarzała skóra, to najlepszym zabiegiem będzie właśnie mikrodermabrazja diamentowa pleców. Efekt uzyskiwany podczas takiego zabiegu to przede wszystkim znaczne wygładzenie skóry, jej odświeżenie, usunięcie drobnych przebarwień oraz delikatne spłycenie ewentualnych blizn.

Mikrodermabrazja diamentowa pleców krok po kroku

Chcesz wiedzieć, jak wygląda mikrodermabrazja diamentowa pleców krok po kroku? Pierwszym krokiem, jaki wykonuje kosmetyczka, jest oczyszczenie skóry pleców. Następnie oceniany jest stan skóry, co pozwala dobrać odpowiednią głowicę. Gdy głowica jest już dobrana, czasami wstępem będzie delikatny masaż, który przygotuje skórę na złuszczanie. Później kosmetyczka będzie masować skórę głowicą, a ta z kolei będzie wciągać pył powstały ze złuszczonej skóry. Na koniec twarz zostanie ponownie oczyszczona i pokryta nawilżającą maską.

Mikrodermabrazja diamentowa pleców – opinie po zabiegach

Wiele kobiet zastanawia się, jaki efekt da im mikrodermabrazja diamentowa pleców. Opinie o tym zabiegu są różne – tak naprawdę wszystko wynika tutaj ze stanu wyjściowego skóry. Jeżeli skóra jest bardzo przebarwiona w wyniku opalania lub stosowania środków hormonalnych, to efekty będą delikatne. Natomiast gdy skóra ma stosunkowo równy koloryt, ale wymaga jedynie „odświeżenia”, to efekty są spektakularne, szczególnie po serii dwóch, czy trzech zabiegów.

Mikrodermabrazja diamentowa pleców – cena zabiegu

Jeżeli chcesz odświeżyć wygląd skóry na plecach, to bardzo dobrym rozwiązaniem jest właśnie mikrodermabrazja diamentowa pleców. Cena zabiegu mikrodermabrazji uzależniona jest od miejsca wykonania oraz od tego, ile w Twoim przypadku będzie trwał zabieg. Ceny w salonach kosmetycznych wahają się zazwyczaj w granicach 80-250 zł.