Przejdź do głównej zawartości

Mikrodermabrazja - dekolt Kraków Dębniki

SHARI Beauty Clinic - zarezerwuj wizytę

SHARI Beauty Clinic

Kosmetyczka

Lipińskiego 9/C, 30-349 Kraków
Bezpieczny salon

Druga moja wizyta w tym gabinecie i jestem mile zaskoczony efektem wykonywanych zabiegów. Bardzo miła i sympatyczna Pani, która tłumaczy szczegółowo krok po kroku co zostanie wykonane oraz sam efekt po wykonaniu jest super. Miła atmosfera, jestem bardzo zadowolony i wrócę ponownie 😊.Polecam!!!

Nowomed - zarezerwuj wizytę

Nowomed

Kosmetyczka

ul. Zygmunta Miłkowskiego 3/6, 30-349 Kraków
4.93
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Doktor Milewski jest świetnym specjalistą, który już od lat pomaga mi walczyć z chorobą na tle autoimmunologicznym. Lekarz ten odznacza się niesamowita wiedzą i intuicją medyczną, ciągle poszukuje nowych rozwiązań, łatwo się nie poddaje. A zdrowego rozsądku można pozazdrościć!

Neonia Klinika laseroterapii i medycyny estetycznej - zarezerwuj wizytę

Neonia Klinika laseroterapii i medycyny estetycznej

Kosmetyczka

Kobierzyńska 186G/1, 30-382 Kraków
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Dzięki bardzo miłej i kompetentnej Pani, która bardzo starała się, aby wizyta była jak najmniej bolesna, wyszłam z uśmiechem na twarzy. Może jakoś przeżyję całą serię zabiegów 😉

AllBeauty Studio KOSMETYKA-TRYCHOLOGIA - zarezerwuj wizytę

AllBeauty Studio KOSMETYKA-TRYCHOLOGIA

Kosmetyczka

Ruczaj 60, 30-385 Kraków
4.99
Bezpieczny salon

Był to mój pierwszy zabieg, więc ciężko jest mi ocenić jego skuteczność. Sam zabieg był bardzo przyjemny i pozostawił moje włosy lśniące, miękkie i pachnące :). Została zalecona pielęgnacja domowa i zasugerowana suplementacja. Na pewno jeszcze wrócę.

DENERIS - zarezerwuj wizytę

DENERIS

Kosmetyczka

Obozowa 64, 30-383 Kraków
4.97

Najlepiej? Dziewczyny są świetne! Zawsze zadbają o to, żeby klientka wychodziła zadowolona. Usługa wykonana na najwyższym poziomie, skóra jest oczyszczona, gładka i taka mięciutka 😍 a humor po ciężkim dniu poprawiony 😊😊 Mistrzynie ❤️ bardzo dziękuję!!!

Salon Anika  - zarezerwuj wizytę

Salon Anika

Kosmetyczka

ul. Kapelanka 6a, 30-347 Kraków

Moje pierwsze paznokcie tytanowe - i póki co jestem nimi zachwycona :) Klimat ekstra, a to zasługa przede wszystkim przemiłych dziewczyn na miejscu. Usługa wykonana profesjonalnie, w razie pytań dziewczyny wszystko wam wyjaśnią i wytłumaczą. To była przyjemnie spędzona godzina, polecam!

Dr Legrand - aesthetic clinic - zarezerwuj wizytę

Dr Legrand - aesthetic clinic

Kosmetyczka

Zamkowa 2a/5, 30-301 Kraków
4.96

Bardzo podobało mi się to, że wizyta był w 100 procentach merytoryczną rozmową, a nie jedynie polecaniem produktów i usług, co jest dość powszechną praktyką w innych salonach kosmetycznych. Informacje i porady, które uzyskałam były bardzo pomocne. Bardzo dziękuję!

Ruczaj Clinic - zarezerwuj wizytę

Ruczaj Clinic

Kosmetyczka

Bułgarska 15/U2, 30-409 Kraków
4.96

Jestem zachwycona depilacją laserową oraz zabiegami pielęgnacyjnymi w wykonaniu pani Patrycji. W przeciwieństwie do innych zabiegów depilacji laserowej, które wcześniej miałam, zabieg w Ruczaj Clinic był praktycznie bezbolesny i o wiele szybszy... Serdecznie polecam!