Mikrodermabrazja - dekolt

Skóra na dekolcie narażona jest na wiele szkodliwych czynników. Powstające ze słońca przebarwienia lub inne niedoskonałości bardzo szpecą skórę. W takiej sytuacji wiele kobiet stara się ukrywać dekolt. W związku z tym często piękne kreacje nie wchodzą w grę. Możemy jednak skutecznie oczyścić skórę na dekolcie i przywrócić jej piękny wygląd. Wystarczy skorzystać z zabiegu mikrodermabrazji.

Pokaż w mojej okolicy »
Mikrodermabrazja - dekolt

Mikrodermabrazja – co to takiego?

Jest to zabieg polegający na stopniowym ścieraniu naskórka. Mikrodermabrazję wykonuje się przy użyciu specjalnego urządzenia z głowicą, która złuszcza skórę warstwa po warstwie. Głowica urządzenia posiada drobinki dwóch rodzajów kryształów. Zabieg wykonywany jest na dwa sposoby. Wyróżnia się mikrodermabrazję diamentową oraz korundową. Czas trwania zabiegu wynosi ok. 30 – 45 minut. Zaleca się wykonanie całej serii zabiegów (6 – 12) w około miesięcznych odstępach.

Jakie zalety cechują zabieg mikrodermabrazji?

Zabieg nie powoduje uszkodzeń skóry ani nierównomiernego złuszczania naskórka. Jest całkowicie bezpieczny. Intensywność zabiegu dostosowywana jest indywidualnie do typu skóry oraz potrzeb klientki. Mikrodermabrazja nie powoduje żadnych podrażnień ani uczulenia. Ogromną zaletą zabiegu jest pobudzenie krążenia krwi oraz wzmocnienie skóry. Dzięki mikrodermabrazji można skutecznie usunąć nieestetyczne przebarwienia skóry oraz inne szpecące zmiany. Dekolt po zabiegu wygląda młodo i pięknie.

Wskazania do mikrodermabrazji

Zabiegi mikrodermabrazji polecane są szczególnie osobom, walczącym z uporczywym trądzikiem, przebarwieniami na skórze, grudkami i innymi zmianami skórnymi, a także w przypadku wiotkiej skóry na dekolcie. Mikrodermabrazja wykorzystywana jest często w celu przygotowania skóry do innych rodzajów zabiegów.

Mikrodermabrazja - przeciwwskazania

Nie zaleca się zabiegu osobom chorym na trądzik różowaty, nowotwory, grzybicę skóry oraz zakażenia bakteryjne i wirusowe.

Ile to kosztuje?

Zabieg mikrodermabrazji dekoltu kosztuje ok. 50 zł – 100 zł.