Przejdź do głównej zawartości

Mikrodermabrazja Katowice

Bezpieczny salon
HANKA - zarezerwuj wizytę

HANKA

Fryzjer

Panewnicka 347, 40-773 Katowice
4.97
Bezpieczny salon

Jestem BARDZO ZADOWOLONA !!!!! z usług TEGO WŁASNIE SALONU,panie doprowadziły moje włosy do stanu normalnego :) po tym jak w Salonie Wojtka Wajdy w Katowicach przy ul. Kopernika popalono mi włosy podczas pasemek . Niestety teraz długo muszę czekać ,aż pokruszone -popalone włosy odrosną. Dziewczyny wiedzą co robią z całym serduchem POLECAM!!!!!!!

Bezpieczny salon
Barocco Hair & Body - zarezerwuj wizytę

Barocco Hair & Body

Kosmetyczka

Wawelska 1/1, 40-098 Katowice
Bezpieczny salon

Była to moja pierwsza wizyta w tym miejscu i już wiem, że nie ostatnia. Cały zabieg henny pudrowej minął w miłej atmosferze. Efekt bardzo mi się podoba, po prostu cudowna praca Pani Walerii. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam z całego serducha ;)

Płatności online
Bezpieczny salon
Body Care Clinic - zarezerwuj wizytę

Body Care Clinic

Kosmetyczka

Opolska 7/3, 40-048 Katowice
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani doktor bardzo dokładnie, cierpliwie i rzeczowo odpowiedziała na wszystkie pytania, rozwiała wątpliwości, a to wszystko w miłej atmosferze. Serdecznie polecam.

Studio Impresja  - zarezerwuj wizytę

Studio Impresja

Makijaż

Ul.Ułańska 9, 40-887 Katowice

I co? Jak tam po wizycie? - pytacie Czuję się zrelaksowana, zadbana, dopieszczona. Otrzymałam to czego właśnie potrzebowałam. Szukasz dobrej kosmetyczki... Ja już znalazłam. Polecam wszystkim, którzy oczekują sympatycznej atmosfery, profesjonalnej porady i rewelacyjnych zabiegów!

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Płatności online
Bezpieczny salon
SO SKIN Studio Kosmetyczne - zarezerwuj wizytę

SO SKIN Studio Kosmetyczne

Kosmetyczka

Dąbrówki 3 (przy ul. Gliwickiej), 40-081 Katowice
4.98
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

SO SKIN Studio Kosmetyczne to wyjątkowe miejsce umożliwiające relaks i wyciszenie. U nas zadbasz o swój piękny wygląd, cudowne samopoczucie oraz odzyskasz pewność siebie. Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach dostosowanych do potrzeb każdego rodzaju skóry. Zabiegi wykonujemy z wielką sta