Przejdź do głównej zawartości

Mikrodermabrazja Bielsko-Biała

Anna Gabryś Atelier Piękna - zarezerwuj wizytę

Anna Gabryś Atelier Piękna

Kosmetyczka

ul. Podgórna 4, 43-300 Bielsko-Biała
Bezpieczny salon

Salon kosmetyczny bardzo sterylny, czysty. W dzisiejszych czasach to ważne, aby czuć się bezpiecznie i tak właśnie poczułam się w Atelier Piękna. Usługa wykonana bardzo profesjonalnie. Czułam się tak dobrze, że nie miałam ochoty wychodzić. Jestem bardzo zadowolona, jeśli szukasz przyjemnego gabinetu z miłą obsługa polecam Atelier Piękna.

Sprzedaż bonów
Studio Urody Profesja - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Profesja

Kosmetyczka

Bohaterów Warszawy 1, 43-300 Bielsko-Biała
Bezpieczny salon

Pani Ania pamiętała mnie i wykonywaną usługę sprzed miesiąca, pomimo, że byłam wówczas pierwszy raz w tym gabinecie. Jakość usługi bardzo zadowalająca. Wzorowe przestrzeganie bhp w obecnej sytuacji epidemicznej.

Studio Urody SYNERGIA - zarezerwuj wizytę

Studio Urody SYNERGIA

Kosmetyczka

Jana III Sobieskiego 185, 43-300 Bielsko-Biała
Bezpieczny salon

Profesjonalnie przeprowadzony zabieg w bardzo miłej atmosferze. Pani chętnie odpowiadała na pytania i doradzała sposoby pielęgnacji. Kolejna wizyta już zaplanowana. Polecam!

DIAMENT BARBARA SWATOWSKA - zarezerwuj wizytę

DIAMENT BARBARA SWATOWSKA

Kosmetyczka

Trzech Diamentów 2/1, 43-382 Bielsko-Biała
Bezpieczny salon

Jestem bardzo zadowolona z wykonanej henny brwi z regulacją. Zależało mi na perfekcyjnym wykonaniu tej usługi, gdyż następnego dnia miałam obronę pracy dyplomowej i chciałam wyglądać jak najlepiej. Pracę obroniłam na 5! Dziękuję Pani Kasiu :)

Salon kosmetyczny "Odlotowe Babki" - zarezerwuj wizytę

Salon kosmetyczny "Odlotowe Babki"

Kosmetyczka

Cechowa 14, 43-300 Bielsko-Biała
5.0
Bezpieczny salon

Serdecznie polecam! Ładne, przytulne wnętrze, sprawia że jeszcze przyjemniej spędza się czas w salonie. Pani Agnieszka jest bardzo sympatyczną i profesjonalną osobą. Zabiegi dostowane do potrzeb skóry oraz pomoc w doborze odpowiedniej pielęgnacji. Wszyskto na plus 😊💗

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Eliksir - zarezerwuj wizytę

Eliksir

Kosmetyczka

Przybyły 5, 43-300 Bielsko-Biała

Eliksir to niezwykłe miejsce w Bielsku- Białej, które wyróżnia się stylem, profesjonalizmem i bogatą ofertą usług. Tutaj mogą Państwo skorzystać zarówno z codziennej kosmetyki pielęgnacyjnej, jak i zaawansowanych zabiegów na twarz i ciało. Szanujemy Wasz czas, dlatego też niektóre zabiegi m

Sprzedaż bonów
Beauty Day Studio Urody - zarezerwuj wizytę

Beauty Day Studio Urody

Kosmetyczka

Adama Próchnika 1, 43-300 Bielsko-Biała
Bezpieczny salon

To będzie przepiękny dzień! Studio Urody Beauty Day gwarantuje Ci moc przyjemności dla ciała i ducha. Przywitamy Cię uśmiechem i dobrym słowem. Zastanowimy się wspólnie co mówi Ci Twoja skóra, jak możesz możesz ją wspierać i właściwie pielęgnować. Zaproponujemy Ci wachlarz możliwości pi

Sprzedaż bonów