Makijaż permanentny - kreska dolna Warszawa

3583 wyniki

MEDICA SPA

aleja Komisji Edukacji Narodowej 53 lokal U9, 02-797 Warszawa
4.9
1296 opinii

Najlepiej wykonany masaż w moim życiu - absolutnie odleciałam. To było bardzo sympatyczne, przyjemne i relaksujące spotkanie. Bardzo polecam i chętnie wrócę.

loveSKIN clinic

Al. Rzeczypospolitej 27b lok. U1, 02-972 Warszawa
5.0
96 opinii

Makijaż permanentny brwi wykonany perfekcyjnie (wiem co mówię, bo to mój trzeci makijaż brwi w życiu). Linergistka - Pani Ula dokładnie wszystko wyjaśniła, opowiedziała co się może dziać przez kolejne dni i jak pielęgnować brwi, żeby efekt był idealny. Nigdy nie miałam tak pięknych brwi, a są jeszcze przed korektą :) Polecam z całego serca :)

Happy & Beauty

Aleje Jerozolimskie 151/U2, 02-326 Warszawa
4.9
71 opinii

Wszystko bardzo profesjonalnie, począwszy od obsługi klienta, (bardzo dobry kontakt, smsy informacyjne, przypomnienia o wizytach itd.) aż po samą usługę (Pan Paweł doskonale zna się na swojej pracy:). Dziękuję i umawiam się na kolejny masaż! Polecam!

Centrum Makijażu Permanentnego Biotek

Biały Kamień 5B, 02-593 Warszawa
4.8
12 opinii

Obsługa profesjonalna , panie bardzo uprzejme i zajeły sie mną odrazu , wyjaśniając punkt po punkcie co będą robiły i co jeszcze można dodatkowymi zabiegami poprawić i polepszyć swoj wygląd. Atmosfera mila i napewno wracam do państwa na dalsze zabiegi.

Gabinet Kosmetyczny EST

Szaserów 109 lok.1, 04-349 Warszawa
5.0
7 opinii

Kilka słów o EST Kosmetologia Holistyczna Marka EST Kosmetologia Holistyczna istnieje od 2008 r. Stworzona przez Katarzynę Nozderko specjalistę kosmetologii holistycznej, wieloletniego praktyka zawodu, wykładowcę kosmetologii i dermatologii w warszawskich szkołach kosmetycznych,

Banach Permanent Beauty

Aleja Wincentego Witosa 31 lok 115a, 00-710 Warszawa
5.0
4 opinie

Gabinet makijażu permanentnego i stylizacji brwi i rzęs został założony z miłości do makijażu oraz chęci pomocy innym kobietom w poprawianiu urody, ale także wzmacnianiu ich pewności siebie. Makijaż permanentny to po prostu inna, trwalsza forma makijażu, która pozwala kobiecie zawsze wygląd

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł