Makijaż permanentny - brwi Warszawa

3593 wyniki

NEWLOOK's Institute

Makijaż permanentny

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 5, 00-362 Warszawa
5.0
1225 opinii

Makijaż zrobiony perfekcyjnie. Przesympatyczna osoba wykonująca zabieg. Wszystkie wątpliwości co do zabiegu były natychmiast wyjaśnianie. Osoba godna polecenia innym.

Studio Urody Beauty Room

Makijaż permanentny

Modlińska 310/312, 03-152 Warszawa
5.0
214 opinii

Jak zwykle Pani Ania i jej cudowne dłonie wykonały doskonaly zabieg:) Relaks od momentu spojrzenia na piękny uśmiech Pani Ani... potem było jeszcze lepiej:) zabieg "dopieścił"mnie fizycznie i psychicznie . Ślicznie dziękuję i polecam każdemu:)

BABINIEC Girl’s

Makijaż permanentny

aleja Przyjaciół 1/15 , 00-565 Warszawa
4.9
1250 opinii

Do Pani Karoliny chodzę od kilku lat i zawsze jestem zadowolona. Nie wyobrażam sobie innej osoby, która mogłaby mi strzyc włosy. Pani Karolina robi to bardzo profesjonalnie. Po obcięciu włosy zawsze dobrze się układają. Polecam ten zakład fryzjerski.

loveSKIN clinic

Makijaż permanentny

Al. Rzeczypospolitej 27b lok. U1, 02-972 Warszawa
5.0
132 opinie

Makijaż permanentny brwi wykonany perfekcyjnie (wiem co mówię, bo to mój trzeci makijaż brwi w życiu). Linergistka - Pani Ula dokładnie wszystko wyjaśniła, opowiedziała co się może dziać przez kolejne dni i jak pielęgnować brwi, żeby efekt był idealny. Nigdy nie miałam tak pięknych brwi, a są jeszcze przed korektą :) Polecam z całego serca :)

Strefa Urody

Makijaż permanentny

Belgradzka 18, 02-793 Warszawa
5.0
264 opinie

Na makijażu u p. Agnieszki byłam 2 razy przy okazji dwóch zupełnie różnych okoliczności. Makijaż był wcześniej poprzedzony wywiadem odnośnie typu imprezy, kolorystyki stroju i dodatków, fryzury, itp. Za każdym razem wychodziłam bardzo zadowolona widząc efekt końcowy. Polecam makijaż w tym salonie. Sama z pewnością wrócę do p. Agnieszki :)

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł