Makijaż i nauka makijażu Warszawa

3582 wyniki

Spiękniej

Poznańska 38/44, 00-689 Warszawa
5.0
179 opinii

Fryzura zrobiona przez Władka wyglądała pięknie, subtelnie:), tak samo make up Aldony. Całość wyglądała bardzo naturalnie a o taki efekt mi chodziło:) Polecam gorąco, oboje profesjonalni i bardzo sympatyczni. Czas spędzony na wizycie uważam za wspaniały relaks:). Gorąco polecam!

Salon IVANNA

Ratuszowa 11 lok. 38, 03-450 Warszawa
4.9
985 opinii

Wizyta pierwsza klasa :) na dzień dobry kawka :) później zrobienie tylu rzeczy perfekcyjnie w tak krótkim czasie to tylko u Pani Ivanny :) Dziękuję Pani Ivanno, że dba Pani o mój czas:) Polecam serdecznie wszystkim :)

Strefa Piękna

Magiczna 22, 03-289 Warszawa
5.0
410 opinii

Usługi na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim. Pracują tam sami profesjonaliści. Uśmiech,dobre słowo,pyszna kawa ,miłe rozmowy aż się nie chce wychodzić. Jestem im wierna bo lubię czuć się kobieco- dziewczyny czynią cuda . I po prostu dobrze się tam czuje . Dzięki dziewczyny

Strefa Urody

Belgradzka 18, 02-793 Warszawa
5.0
229 opinii

Wspaniałe profesjonalne podejście do klienta. Zabieg rewelacyjny, masaż twarzy świetny. Ż efektów zabiegu również jestem zadowolona. Pani Agata jest bardzo sympatyczną i profesjonalną osobą. Na pewno do Państwa wrócę i skorzystam ponownie z zabiegów.

Lokalizacja

Kategoria usług

Usługa

Minimalna ocena

Zakres cenowy

od
 do
 zł