Przejdź do głównej zawartości

Kosmetyczka Kraków Prądnik Biały

Bezpieczny salon
PazuMalu Bratysławska - zarezerwuj wizytę

PazuMalu Bratysławska

Paznokcie

Bratysławska 4, 31-201 Kraków
4.94
Bezpieczny salon

6* dla Diany! Korzystałam dotychczas z usług u TopStylistek i zawsze byłam bardzo zadowolona, niestety terminarz się nie zgrał , byłam u Diany - i pytam gdzie jej przedrostek TOP? Piękna praca, miła atmosfera, higiena itd...poziom najwyższy :-) POLECAM gorąco !

Płatności online
Bezpieczny salon
ASCOSMETICA - zarezerwuj wizytę

ASCOSMETICA

Inne

Bociana, 4D/3, 31-231 Kraków
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Najfajniejszy salon w mieście. Zawsze z przyjemnością przychodzę na każdą wizytę. Pani Julia i Pani Agnieszka pracują na wysokiej klasy produktach, manicure jest wykonany zawsze na bazie proteinowej, co nie wpływa na cenę usługi. Paznokcie są wykonane z największą starannością.

Bezpieczny salon
Studio Urody Fashion  - zarezerwuj wizytę

Studio Urody Fashion

Inne

Imbramowska 15, 31-212 Kraków
5.0
Bezpieczny salon

Takiej masakry jaką miałam na głowie po samodzielnym rozjaśnieniu to jeszcze wcześniej nie miałam. Paulina dziś mnie uratowała :) Pełny profesjonalizm , trochę więcej czasu na myjce niż zazwyczaj i inne podejście do włosów (zniszczonych i mocno żółtych) zastosowany przez fryzjerkę i w efekcie znów mam piękny kolor włosów. Zdecydowanie polecam!!!

Płatności online
Bezpieczny salon
Skopia Estetic Clinic - zarezerwuj wizytę

Skopia Estetic Clinic

Inne

J.Conrada 79, 31-357 Kraków
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Pani Węgrzyn jest jak zawsze doskonała, rzeczowa i bardzo miła. Korzystam z poleconych kosmetyków i zabiegów. Jestem bardzo zadowolona. Polecam zabiegi wykonywane przez P. Ewelinę. Jak zawsze profesjonalnie. Miła relaksująca atmosfera. I co najważniejsze, widać efekty.

Bezpieczny salon
Studio DAVINESS - zarezerwuj wizytę

Studio DAVINESS

Fryzjer

Rusznikarska-Deptak 9a, 31-261 Kraków
0.0
Brak opinii
Bezpieczny salon

Profesjonalne Studio Fryzjerskie DAVINESS to miejsce dla ludzi ceniących niepowtarzalny styl i jakość oraz chcących wyróżniać się swoim wyglądem, podążając za nowymi trendami w świecie fryzjerstwa.Daviness działa na krakowskim rynku już od 2003 roku stale podnosząc jakość świadczonych usług

Płatności online
Alite Clinic Kraków - zarezerwuj wizytę

Alite Clinic Kraków

Kosmetyczka

Piotra Stachiewicza 28, 31-328 Kraków
0.0
Brak opinii
Płatności online

Alite Clinic to zespół wykwalifikowanych specjalistów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Dbamy o to, aby każda klientka czuła się piękna i zaopiekowana. Dzięki nowoczesnym sprzętom oraz produktom z najwyższej półki zapewniamy naszym pacjentom komfort i bezpieczeństwo. Nasz cel t