Kosmetyczka Kraków Dębniki

235 wyników

Face and Body Institute ul. Starowiślna 4/1

Kosmetyczka

Starowiślna 4/1, 31-032 Kraków
5.0
5822 opinie

Wizyta przebiegała w miłej atmosferze, a zabieg został wykonany profesjonalnie. Duży plus za wyrozumiałość, gdyż spóźniłam się około pół godziny ze względu na trudności z parkingiem, a Panie przyjęły mnie z dużą życzliwością. Polecam salon oraz Panią Patrycję na szóstkę!!!

Art of Cosmetology

Kosmetyczka

Ul. Emaus 3, 30-201 Kraków
5.0
113 opinii

Profesjonalnie wykonane zabiegi, indywidualne podejście, przyjemna atmosfera, a efekty widoczne natychmiast. Dodatkowo cenne wskazówki dotyczące samodzielnego dbania o skórę po zabiegu. Po pierwszej wizycie zapisałam się na kolejne i wiem, że będę stałą klientką.

Dr Legrand - aesthetic clinic

Kosmetyczka

Zamkowa 2a/5, 30-301 Kraków
5.0
244 opinie

Bardzo profesjonalnie przeprowadzony wywiad i zabieg. Nie mogę jeszcze ocenić efektów, skóra nie zmienia się z dnia na dzień, niemniej jeśli chodzi o podejście do klienta mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to najlepsze miejsce w Krakowie w jakim byłam (a byłam w wielu).

MOONLIGHT SPA

Kosmetyczka

Bonifraterska 2, 31-061 Kraków
5.0
93 opinie

Przemiła atmosfera i obsługa w salonie. Panie zadbały o to, żebym podczas zabiegu czuła się jak najbardziej komfortowo, profesjonalnie o mnie zadbały, mając na uwadze, że jestem w 9. miesiącu ciąży. Sam zabieg cudowny, relaksujący. Miód! Dziękuję bardzo.

V&K Cosmetic

Kosmetyczka

ul. Kapelanka 6a, 30-347 Kraków
4.9
149 opinii

Moje pierwsze paznokcie tytanowe - i póki co jestem nimi zachwycona :) Klimat ekstra, a to zasługa przede wszystkim przemiłych dziewczyn na miejscu. Usługa wykonana profesjonalnie, w razie pytań dziewczyny wszystko wam wyjaśnią i wytłumaczą. To była przyjemnie spędzona godzina, polecam!

VICI CLINIC - Kraków

Kosmetyczka

Świętego Sebastiana 2, 31-049 Kraków
5.0
38 opinii

Czekałam z opinią na zakończenie procesu gojenia. Kolor i kształt - super. Wcześniej nierówny kontur i siny odcień - teraz piękne i bardzo naturalne usta. Zabieg praktycznie bezbolesny, tylko pod koniec lekkie drapanie. Zasługa najnowszego sprzętu, techniki i Pana Krzysztofa. Dziękuję.

Gabinet kosmetyczny Mona Lisa Beauty & SPA

Kosmetyczka

Stradomska 7, 31-068 Kraków
4.9
47 opinii

Jestem bardzo zadowolona. Pani Monika jest bardzo miłą, kompetentną osobą. Doradziła jak wyregulować brwi, pytała o moje odczucia. Co najważniejsze dla mnie gabinet czysty, penseta wysterylizowana (urządzenie autoklaw). Bardzo miło spędziłam czas, usługa też niedroga. Polecam, jeszcze nieraz skorzystam :-)