Konsultacja u specjalisty Wrocław

Bionika Urody

Bionika Urody

Kosmetyczka

Rafała Wojaczka 3d, 51-169 Wrocław

Zdecydowanie polecam zabiegi na twarz. Dobre podejście, duża wiedza, chęć pomocy i życzliwość, świetne kosmetyki, które pomimo moich alergii nie uczulają, rady dotyczące pielęgnacji - to wszystko powoduje, że po długich poszukiwaniach w końcu znalazłam swój salon!

Pedicure Bar

Pedicure Bar

Kosmetyczka

Władysława Jagiełły 3/62, 50-201 Wrocław

Pani Marcelina prowadzi mnie już kilka miesięcy, po każdym zabiegu widzę poprawę statnu skóry. Za każdym razem opowiada o kosmetykach, których używa i ich działaniu. Jestem pod wrażeniem jej wiedzy. Wszystkie zabiegi były wykonane bardzo profesjonalnie i z zachowaniem bezpieczeństwa i higieny. Jestem bardzo zadowolona!

INSTYTUT URODY PRESTIŻ

INSTYTUT URODY PRESTIŻ

Kosmetyczka

Rynek 46/47/2, 50-116 Wrocław

Karolina to najlepsza specjalistka od zabiegów jaka mialam w zyciu, do salonu ba zabiegi przylatuje az z Irlandii polecam w szczególności kosmetyki po zabiegu panie dobiorą idealne dla Potrzeb skory , wyszlam z piekna skora zrelaksowana a rezultat na drogi dzien byl wrecz niesamowity . Bardzo Dziekuje za tak wspaniała opiekę kosmetyczna .

Monika Sekulska Permanent Makeup

Monika Sekulska Permanent Makeup

Kosmetyczka

ul. Igora Strawińskiego 7/3, 52-129 Wrocław

Polecam z całego serca! Monia jest mistrzem w swoim fachu! Robilam u niej brwi, kreski i usta i wszystko PERFEKCYJNE! Wahającym się podpowiem, ze w razie dylematów Monika Wam pomoze, doradzi i wytłumaczy. Gabinet czyściutki, piękny, lozko zabiegowe bardziej niż wygodne :-) Miejsca parkingowe dostępne

LUSH Instytut

LUSH Instytut

Kosmetyczka

Grabiszyńska 66e, 53-504 Wrocław
5.0

Depilacja na zawsze. Włoski znikają i nie wracają, w przeciwieństwie do innych matod depilacji, które nie zawsze spełniały moje wymagania. Depilacja przeprowadzono bardzo dokładnie Polecam z całego serca!!!