Konsultacja u specjalisty Warszawa Wola

Dream Aesthetic

Dream Aesthetic

Kosmetyczka

Jaktorowska 8, 01-202 Warszawa
5.0
11 opinii

Zacznę od minusów: wygląd salonu. Jest zbyt surowo, bez charakteru. Plusy: wysokiej jakości kosmetyki, niezwykle profesjonalna obsługa-ja byłam akurat u Pani Martyny i czułam się bardzo swobodnie, a na koniec wizyty byłam zrelaksowana i w pełni usatysfakcjonowana z efektu zabiegu.

Salony z podobnych kategorii

Caramello Studio

Caramello Studio

Kosmetyczka

Anielewicza 17, lok. 3 (I klatka, parter, domofon 3), 05-077 Warszawa
5.0
72 opinie

Świetna atmosfera, profesjonalna obsługa , kawusia/herbatka 🥰 Manicure jest robiony jakościowo i na najwyższym poziomie. Rzadko kiedy mogę polecić kogoś z branży usług, ale Caramello Studio napewno polecam! 👍🏻

Salon Pańska 65

Salon Pańska 65

Kosmetyczka

Pańska 65, 00-830 Warszawa
5.0
113 opinii

Jak zwykle przemiła wizyta w cudownej atmosferze.Wykonanie w 100% profesjonalne i spełniające moje oczekiwania! Bardzo dziękuję Pani Emilii za starannie wykonany manicure i pedicure oraz pomoc w doborze koloru. Wyszło przepięknie! Absolutnie polecam Salon Pańska 65 za wysoką jakość świadczonych usług.

Centrum Estetyki Medycznej

Centrum Estetyki Medycznej

Kosmetyczka

ul. Leszno 21, 01-199 Warszawa
5.0
229 opinii

Zabieg wykonano w bardzo profesjonalny sposób. Zostałam dokładnie poinformowana o tym w jaki sposób zostanie przeprowadzony. Pani Małgosia sprawia wrażenie osoby bardzo kompetentnej i widać, że ta praca sprawia jej dużą przyjemność. Ma dużą wiedzę i bardzo chętnie się nią dzieli. Na pewno wrócę z przyjemnością na inne zabiegi. Polecam.

MEA CLINIC

MEA CLINIC

Kosmetyczka

BURAKOWSKA 16 LU 2, 01-066 Warszawa
5.0
309 opinii

Bardzo miły i relaksujący zabieg. Ina Grzech to bardzo profesjonalna kosmetolog. Osoba przy, której każda kobieta czuje sie dobrze i jest pewna, ze trafiła we właściwe ręce. Ja jestem bardzo zadowolona i dziękuję, że mogę znowu cieszyć świeżością i młodością.