Przejdź do głównej zawartości

Konsultacja u specjalisty Warszawa Ursynów

ULALA DAY SPA - zarezerwuj wizytę

ULALA DAY SPA

Kosmetyczka

Aleja KEN 36, lok. 106, 02-722 Warszawa
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Konsultacje kosmetyczne i zabieg u pani Oli to była sama przyjemność i czysty profesjonalizm! Pani Ola przemiła osoba! Do tego bardzo pomocna przy doborze kosmetyków i pielęgnacji twarzy. Wizyta była wspaniała i nie mogę doczekać się kolejnej! :)

Centrum Urody RÓŻA  - zarezerwuj wizytę

Centrum Urody RÓŻA

Kosmetyczka

Puławska 320, 02-819 Warszawa
4.97
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona z przebiegu zabiegu wykonanego przez p. Kasię! Od początku wizyty poczułam się zaopiekowana. Pani Kasia cierpliwie odpowiadała na moje pytania, dokładnie wytłumaczyła na czym będzie polegał zabieg. Salon zapewnia środki ochrony, jest bezpiecznie i profesjonalnie. Polecam!

Anna Stachniak make up & hair artist - zarezerwuj wizytę

Anna Stachniak make up & hair artist

Kosmetyczka

Stanisława Herbsta 1, 02-784 Warszawa
4.96
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Pani Ania to wspaniała, przemiła kobieta, która wyczuwa potrzeby swojej klientki. Zna się na rzeczy i służy radą w każdym aspekcie przygotowań do ślubu. Pomogła mi się ubrać w dniu ślubu, skorygowała wszystkie niedoskonałości. Byłam zachwycona i będę polecać!

Granada Perfect Look - zarezerwuj wizytę

Granada Perfect Look

Kosmetyczka

al. Komisji Edukacji Narodowej, 21, U11, 02-797 Warszawa
5.0
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Zapraszamy do salonu GRANADA PERFECT LOOK przy Al. KEN 21 lok. U11 obok stacji Metra Kabaty. U nas zadbacie Państwo o swoje RZĘSY, USTA, WŁOSY, PAZNOKCIE, BRWI, TWARZ - medycyna estetyczna oraz zabiegi na twarz i CIAŁO w postaci MASAŻY oraz DEPILACJI woskiem. Wykonujemy makijaż perm

Envie Clinic - zarezerwuj wizytę

Envie Clinic

Kosmetyczka

Wąwozowa 8, 02-796 Warszawa
4.5
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Envie to nowa klinika medycyny estetycznej w Warszawie, powstała po to, by spełniać marzenia! Pragniesz, by Twoja skóra stała się wreszcie gładka i jędrna? A może zależy Ci na wymodelowaniu konkretnej partii ciała? A może trudno Ci się pogodzić ze zmarszczkami na twarzy czy bliznami np. po

Salony z podobnych kategorii