Przejdź do głównej zawartości

Konsultacja u specjalisty Warszawa Mokotów

SPAandGO  - zarezerwuj wizytę

SPAandGO

Kosmetyczka

Al. Wilanowska 89, 02-765 Warszawa
4.99
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów
Sprzedaż produktów

Zabieg jak zawsze dobrany przez panią Anię do obecnych potrzeb mojej skóry. Od paru lat powierzam moja twarz i dekolt w jej ręce i zawsze jestem zadowolona z efektów. Pani Ania pamiętam co ostatnio robiła, zbiera wywiad z efektów i wybiora jeszcze lepsze zabiegi !

Pracownia Makijażu Permanentnego i Kosmetyki - zarezerwuj wizytę

Pracownia Makijażu Permanentnego i Kosmetyki

Kosmetyczka

Puławska 228, 02-670 Warszawa
4.88
Bezpieczny salon

Jest to moja kolejna wizyta u p.Małgosi która wykonuje zabiegi termogenique na brzuch i jestem bardzo zadowolona.Skòra jest gładsza,bardziej napięta .Zabieg ma na celu eliminować tkankę tłuszczowa gdzie widać rewelacyjne efekty.Mila atmosfera sprawia,ze czujemy się bardzo komfortowo .Goraco polecam .

Laven Beauty - zarezerwuj wizytę

Laven Beauty

Kosmetyczka

Portofino 8, 02-764 Warszawa
5.0
Bezpieczny salon

Pierwszy raz miałam robione hybrydy i jestem bardzo zadowolona z efektu. Panie są bardzo sympatyczne. Pani Małgosia to przemiła osoba, profesjonalnie zajęła się moimi paznokciami. To była moja pierwsza wizyta i czuję, że nie ostatnia. Szczerze polecam :) 💚

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Pro Expert Clinic - zarezerwuj wizytę

Pro Expert Clinic

Kosmetyczka

Merliniego 5/Puławska 107, 02-511 Warszawa
4.5
Sprzedaż bonów

Pro Expert Clinic w Warszawie to miejsce kompleksowej opieki i pielęgnacji dla każdego z nas. To tutaj dajemy możliwość całościowego zadbania o ciało i twarz podczas przyjemnego odprężenia. U nas zajmiemy się Tobą kompleksowo. Nie obawiaj się zaufać sile ekspertów, bo dzięki naszym specjali

Salony z podobnych kategorii