Konsultacja u specjalisty Warszawa Mokotów

beauty4ever

Kosmetyczka

Wołodyjowskiego 52, 02-724 Warszawa
5.0
30 opinii

Bardzo profesjonalne podejście, Pani Kasia wytłumaczyła mi wszystko skrupulatnie i dokładnie, rozwiała wszelkie wątpliwości, wytłumaczyła na czym polega depilacja laserowa i technicznie jak będzie wyglądało., jak i również fachowo wytłumaczyła z kilka powodów zaleca kilka serii. Miła obsługa, estetycznie i cenowo konkurencyjne. Polecam

SPAandGO

Kosmetyczka

Al. Wilanowska 89, 02-765 Warszawa
4.9
9 opinii

SPAandGO to miejsce, które świadczy usługi z zakresu kosmetologii estetycznej oraz medycyny estetycznej. Dodatkowo wykonujemy zabiegi manicure i pedicure oraz reklaksacyjne masaże . Zatrudniamy zespół kosmetologów dbających o dobranie efektywnych zabiegów do potrzeb naszych pacjentów w zakr

Salony z podobnych kategorii

Mawawo - Salon Kosmetyczny

Kosmetyczka

Puławska 108/112, 02-620 Warszawa
5.0
247 opinii

Wizyta przebiegła bardzo miło i sympatycznie. Miałam wykonywaną regulację brwi wraz z henna (pierwszy raz) u Pani Jany. Jestem bardzo zadowolona zarówno z regulacji jak i henny. Henna delikatna - tak jak prosiłam :)

Ce-Ce Beauty Clinic

Kosmetyczka

Sułkowicka 2/4, 00-746 Warszawa
4.9
16066 opinii

Po raz pierwszy byłam na zabiegu X-LASE Fotoodmładzanie. Pani Magda jak zwykle podeszła do tego bardzo profesjonalnie. Wytłumaczyła na czym polega zabieg oraz jaki jest jego przebieg. Czułam się bezpiecznie, mimo pewnych obaw przed podjęciem decyzji o wyborze tego zabiegu. Stan mojej skóry już się poprawił, a to dopiero początek!

Clarins Beauty Spa

Kosmetyczka

Podchorążych 83, 00-722 Warszawa
5.0
306 opinii

Jestem bardzo zadowolona zarówno z samej usługi jak i z opieki Pani Kosmetolog. Pani Aneta zajęła się mną w sposób bardzo profesjonalny. Zaproponowała "plan działania" na najbliższy czas. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.