Przejdź do głównej zawartości

Konsultacja u specjalisty Rzeszów

Rzęsy Wilków  - zarezerwuj wizytę

Rzęsy Wilków

Kosmetyczka

Generała Jarosława Dąbrowskiego 60A, 35-036 Rzeszów
4.96
Bezpieczny salon

Teraz śmiało mogę powiedzieć, że mam piękne rzesy! Patrząc na to co kiedyś inne stylistki mi zakładały. Cudowni ludzie. Bardzo się cieszę, ze wreszcie trafiłam na ten salon. Nie ma lepszego w Rzeszowie!!! Polecam! To moje miejsce na ziemi. Specjaliści w 100 %. Czuję się tu bezpiecznie. I dziękuję za pyszną kawę na wynos. To jest poziom!

Płatności online
Bezpieczny salon
AnnEstetic - zarezerwuj wizytę

AnnEstetic

Kosmetyczka

Bernardyńska 11, 35-069 Rzeszów
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Jestem bardzo zadowolona. Jeśli w salonie nie ma oferty, która mnie interesuje to panie potrafią poradzić inne miejsce oferujące takie usługi. Bardzo, bardzo polecam. Salon rzetelny. Ma się poczucie, że tym paniom naprawdę zależy na pomocy swoim klientom, a nie tylko na zarabianiu pieniędzy.

Płatności online
Bezpieczny salon
Medycyna Estetyczna lek. Sabina Piotrowska-Jodko - zarezerwuj wizytę

Medycyna Estetyczna lek. Sabina Piotrowska-Jodko

Kosmetyczka

Dominikańska 1a, 35-077 Rzeszów
Płatności online
Bezpieczny salon

Jestem oczarowana Panią Doktor! Rzeczowa konkretna rozmowa propozycje na miarę potrzeb i oczekiwań klienta,bez nacisku na "modne zabiegi" Pani doktor proponując dokładnie wie jak poprowadzić rozmowę z klientką aby wiedzieć co będzie dla niej najlepsze! Brawo i życzę sukcesów! Ja zostałam klientem i bardzo się cieszę.

Femini Aleksandra Piękoś - zarezerwuj wizytę

Femini Aleksandra Piękoś

Kosmetyczka

Księdza Józefa Jałowego 15, 35-010 Rzeszów
5.0

Cała wizyta u Pani Aleksandry na najwyższym poziomie. Dokładna konsultacja, omówienie poszczególnych etapów zabiegu, cenne wskazówki dotyczące pielęgnacji domowej i co bardzo ważne przy wszystkim świetna atmosfera. Już po pierwszym zabiegu widać efekty, skóra jest wyraźnie odświeżona oraz rozświetlona. Polecam serdecznie!!!

Płatności online
Expert Beauty Academy - Natalia Chmiel - zarezerwuj wizytę

Expert Beauty Academy - Natalia Chmiel

Kosmetyczka

Jasielska, 14, 35-504 Rzeszów
5.0
Płatności online

Witaj! Niezmiernie mi miło, że mogę gościć Cię na swojej stronie. Mam na imię Natalia i kosmetyką zajmuję się od kilku dobrych lat, nieustannie się szkoląc i podnosząc swoje kwalifikacje. Od samego początku moim głównym założeniem była jakość świadczonych usług. Dzięki czemu swoją pracę wyk