Przejdź do głównej zawartości

Konsultacja u specjalisty Łódź

Płatności online
Bezpieczny salon
Yasumi Łódź Widzew - zarezerwuj wizytę

Yasumi Łódź Widzew

Inne

Andrzeja Sacharowa 10/12[501B], 92-542 Łódź
Płatności online
Bezpieczny salon

Miałam zabieg z osocza bogatopłytkowego, który został wykonany bardzo sprawnie. Efekt rewelacyjny! Doskonały personel, atmosfera świetna. Polecam z całego serca ! Jestem umówiona na następne wizyty. Yasumi to miejsce gdzie można zapomnieć o całym Świecie..

Płatności online
Bezpieczny salon
Salon Kosmetyczny Beata Bujak - zarezerwuj wizytę

Salon Kosmetyczny Beata Bujak

Depilacja

Elsnera 11/19 lokal 8, 92-504 Łódź
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon

Wszystkie zabiegi wykonane profesjonalnie. Dobrej jakości kosmetyki, bardzo dobra technika wykonania usług. Pani Marta pracuje bardzo sprawnie, jest skoncentrowana na zabiegu. Podczas wizyty w salonie czułam się dobrze, zachowane są wszystkie wymogi sanitarne. Gorąco polecam ten salon, będziecie zadowoleni !

Płatności online
Czasu Kropla - zarezerwuj wizytę

Czasu Kropla

Inne

Kpt. Franciszka Żwirki 21/12, 90-539 Łódź
4.99
Płatności online
Sprzedaż bonów

Polecam! Warty efektu😁 Zabieg bez znieczulenia. Ból da się wytrzymać. Najgorszy w okolicy oczu (cienka skóra). Pierwsze 2 dni po zabiegu, twarz jest czerwona. Z gorączką. Należy dużo ja nawilżać. Po 4 dni delikatne złuszczenie, miejscowe. Głównie broda i miejsce między brwiami. Efekt po 1 zabiegu widoczny już po 3 tygodniach. Piękna skóra!

Anna Retkowska kosmetologia estetyczna - zarezerwuj wizytę

Anna Retkowska kosmetologia estetyczna

Inne

Kilińskiego 170, 90-354 Łódź
4.99

Profesjonalnie, miło i jeszcze w dodatku rewelacyjny kontakt z Panią Anną w celu umówienia wizyty (dziękuję za cierpliwość). To nie była moja pierwsza lipoliza ale z mojego punktu widzenia była najlepiej przeprowadzona. Z pewnością skorzystam również z innych zabiegów.

Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Skorzystaj z możliwości zakupu bonów online i wykorzystaj je, gdy salon będzie otwarty.
Płatności online
Bezpieczny salon
Crystal Clinic - zarezerwuj wizytę

Crystal Clinic

Kosmetyczka

Żeligowskiego 42 / 4, 90-644 Łódź
4.93
Płatności online
Bezpieczny salon
Sprzedaż bonów

Crystal Clinic to nowoczesny salon w Łodzi, którego domeną jest kosmetyka i medycyna estetyczna na najwyższym poziomie. Oferta salonu obejmuje szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało oraz zabiegi medycyny estetycznej takich jak *****, mezoterapia. Osoby, kt

Płatności online
Aesthetic - zarezerwuj wizytę

Aesthetic

Inne

Piotrkowska 220/8, 90-369 Łódź
4.97
Płatności online

Pani doktor Karolina bardzo sympatyczna, profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Zabieg został przeprowadzony bezboleśnie i komfortowo, nie jestem „łatwą” pacjentką, gdyż mdleje na widok igieł...a tu nawet nie zdążyłam zemdleć 😄 Polecam z czystym sumieniem.

Płatności online
Bezpieczny salon
Salon masażu "Bellezza" - zarezerwuj wizytę

Salon masażu "Bellezza"

Inne

Piotrkowska 207 lok. 10, 90-369 Łódź
4.99
Płatności online
Bezpieczny salon

Pani Dominika masażem działa cuda!!! Rok temu po serii 3-4 masaży widziałam efekt i wróciłam by znów w lecie czuć się komfortowo. Polecam masaż bańkami u Pani Dominiki.

Oribelle - zarezerwuj wizytę

Oribelle

Inne

28 Pułku Strzelców Kaniowskich 45, 90-640 Łódź
5.0

Zabiegi w pełni profesjonalne. Odczucie bólu niewielkie - w przeszłości miałam zabieg depilacji pachwin laserem Light Sheer - bolało znacznie bardziej, więc obecnie mogę śmiało powiedzieć, że zabiegi są nawet przyjemne. Personel miły i komunikatywny. Szczerze polecam.

Płatności online
Bezpieczny salon
NOVODERM- Klinika Medycyny Estetycznej i Przeszczepu Włosów, ul.Inflancka 13 - zarezerwuj wizytę

NOVODERM- Klinika Medycyny Estetycznej i Przeszczepu Włosów, ul.Inflancka 13

Kosmetyczka

Inflancka 13/4 , 91-087 Łódź
4.97
Płatności online
Bezpieczny salon

Wizyta w gabinecie przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Zabieg został szczegółowo omówiony dzięki czemu czułam się bardzo komfortowo. Czysto i sterylnie, z przyjemnością odwiedzę to miejsce ponownie.

Wyspa Łódź  - zarezerwuj wizytę

Wyspa Łódź

Inne

Drewnowska 43 a , 91-002 Łódź
5.0

Do tej pory brakowało w Łodzi miejsca, które łączyłoby komfort i intymną atmosferę ekskluzywnego salonu SPA z luksusem i profesjonalizmem kliniki medycyny estetycznej. Bardzo liczmy, że tę lukę wypełni wySpa, gdzie możesz zrelaksować się po ciężkim dniu i zadbać o swoje zdrowie i piękny wyg