Konsultacja u specjalisty Gdańsk

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody

Amber Beauty Klinika Zdrowia i Urody

Kosmetyczka

Myśliwska 17A, 80-126 Gdańsk

Brwi metodą pudrową wyszły bardzo ładnie. Tym bardziej, że Pani wykonująca zabieg miala wyzwanie, po źle wykonanym makijażu permanentnym zrobić nowy kształt dostosowując się do makijażu. Polecam!

SALON URODY ABACOSUN OSOWA

SALON URODY ABACOSUN OSOWA

Kosmetyczka

Spacerowa 65, 80-299 Gdańsk

Pani Aneta jest najlepszą specjalistką od brwi i nie tylko. Po długich poszukiwaniach niestety niektórych tragicznych w skutkach znalazłam swoje miejsce i jestem wierną klientką. Przedłużałam również niejednokrotnie rzęsy u pani Anety i za kazdym razem byłam zadowolona z efektu. Z innych usług mam zamiar skorzystać w niedługim czasie.

Salon Kosmetyczny Petite Perle

Salon Kosmetyczny Petite Perle

Kosmetyczka

Beniowskiego 51, 80-355 Gdańsk

Pani Agnieszka ma taką wiedzę z zakresu kosmetologii, że aż zawstydza. Bardzo dobrze wszystko tłumaczy, a co najważniejsze doskonale zna granicę między kosmetologia a medycyną, co akurat nie jest często spotykane. Zabieg przeprowadzony profesjonalnie i odprężająco. Skorzystam ponownie i polecam.

Yasumi Madison Spa Gdańsk

Yasumi Madison Spa Gdańsk

Kosmetyczka

Rajska 10, 80-350 Gdańsk

Bardzo miła i przyjazna atmosfera, Pani Zuzanna sprawiła iż moje stopy są piękne z cudownie pomalowanymi paznokciami 😊Pani Agnieszka to przemiła osoba która zdecydowanie zna się na tym co robi a masaż w jej wykonaniu był bardzo relaksujący 😊Polecam to miejsce i napewno z chęcią tam wrócę 😊Pozdrawiam obie Panie