Kosmetyczka Gdynia

Salon Sopot

Salon Sopot

Kosmetyczka

Al. Niepodleglosci 775/1, 81-805 Sopot

Świetny Salon cieszę sie ze do niego trafiłam Panie w recepcji przesympatyczne a Pani Dorotka profesjonalnie podchodzi do zabiegu jest świetna w tym co robi .Napewno jeszcze wróce .Pozdrawiam .

"YES" PRACOWNIA FRYZJERSKA&Barber Shop

"YES" PRACOWNIA FRYZJERSKA&Barber Shop

Kosmetyczka

Przebendowskich 26A, 81-526 Gdynia

Agata jest rewelacyjna w tym co robi i po raz kolejny już wykazała się perfekcją. Jestem bardzo wymagająca jesli chodzi o moje włosy ale Agata doskonale spełniła moje oczekiwania. Jest perfekcjonistką i w pracuje w skupieniu. Polecam każdemu nie tylko salon Yes ale właśnie Agatę

Glam Rock

Glam Rock

Kosmetyczka

Wladyslawa IV 23/14, 81-364 Gdynia

Bardzo przyjemna, pierwsza wizyta u pani Kasi. Wspólnie omówiłyśmy moje oczekiwania względem strzyżenia i uzgodniłyśmy plan działania. Pani Kasia trafnie dobrała cięcie do moich włosów, tłumacząc mi jednocześnie, dlaczego pewne pomysły się na nich nie sprawdzą. Jestem bardzo zadowolona z efektu.

Yasumi SPA ( Gdańsk Madison // Sopot)

Yasumi SPA ( Gdańsk Madison // Sopot)

Kosmetyczka

Armii Krajowej 122 // Rajska 10, 81-824 Sopot // Gdańsk

Byłam drugi raz na zabiagu w Yasumi u Pani Weroniki i jestem kolejny raz bardzo zadowolona. Szczegółowy dobór odpowiedniego zabiegu do mojego typu cery, omówienie co w poszczególnych krokach będzie robione i nakładane. Profesjonalne podejście i przemiła atmosfera.

Bay of Beauty - Zatoka Piękna

Bay of Beauty - Zatoka Piękna

Kosmetyczka

Inżynierska 44, 81-512 Gdynia
4.9

Zabieg na wysokim poziomie. Miła obsługa. Mały minusik za brak relaksacyjnej muzyki podczas zabiegu i głośne dźwięki radia dobiegające z drugiego pomieszczenia i utrudniające odprężenie. Ogólne wrażenia pozytywne.