Kosmetyczka Chrzanów

31 wyników

Okna Natury Day SPA Chrzanów

Kosmetyczka

Głowackiego 17, 32-500 Chrzanów
5.0
444 opinie

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani kosmetolog wykazała się profesjonalizmem, starannością, zrozumieniem oraz delikatnością. Chętnie odpowiadała na moje pytania i udzielała cennych wskazówek. Zabieg przebiegał w bardzo miłej atmosferze. Z efektów zabiegu na chwilę obecną jestem bardzo zadowolona.

Salony z tej samej miejscowości

Berger Fryzjerstwo

Kosmetyczka

Krakowska 11, 32-500 Chrzanów
5.0
519 opinii

Moim zdaniem jest to najlepszy zakład w Chrzanowie: czysto, miło, kulturalnie i fachowo. Myślę, że już niczego się nie da tu ani ulepszyć, ani udoskonalić... Dziękuję za ładną fryzurkę. Życzę magicznych , miłych i zdrowych Świąt i do zobaczenia w nowym roku.

Salony bez rezerwacji online

Salon kosmetyczny Bellis

Kosmetyczka

Rynek 14, 32-500 Chrzanów
4.7
3 opinie
niezweryfikowany

Salon kosmetyczny Bellis znajduje się przy Rynek 14 w Chrzanowie. Oferujemy profesjonalne zabiegi na całe ciało, a także porady pielęgnacyjne i sprawdzone kosmetyki. Nasze usługi to między innymi manicure, pielęgnacja dłoni, usługi kosmetyczne, a także pedicure kosmetyczny. Salon kosmetyczn

Salon Beauty Katarzyna Redel-Raczyńska

Kosmetyczka

Kadłubek 13, Chrzanów
0.0
Brak opinii
niezweryfikowany

Gabinet specjalizujący się w branży kosmetycznej. Oferuje zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała, makijażu, depilacji laserowej, masażu, a także manicure i pedicure. Wykonuje także liczne usługi kosmetyczne dla panów.