KOSMETYCZKA WROCŁAW www.kosmetyczkaZdojazdem.pl

Wrocław

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~PROFESJONALNA KOSMETYCZKA Z DOJAZDEM DO DOMU~~~~~~~~~~~~~~
Cenisz swój prywatny czas?
Kłopotem jest dla Ciebie dojazd do gabinetu kosmetycznego?
Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie – Kosmetyczka z dojazdem. Są to usługi dedykowane osobom, dla których wizerunek jest ważny, ale nie zawsze znajdują czas na pielęgnację twarzy, ciała czy paznokci.
Jako szkoleniowiec firm z branży kosmetyki profesjonalnej, bardzo dobrze zgłębiłam tajniki kosmetologii, co pozwala mi na indywidualne podejście do każdego klienta , potrzeb jego skóry i paznokci.
Spośród tysiąca produktów oferowanych na rynku kosmetycznym wybieram zawsze te, które pozwalają osiągnąć spektakularne efekty i są perłami kosmetyki pielęgnacyjnej.
Doświadczenie, precyzja, manualne predyspozycje oraz naturalne wyczucie estetyki to czynniki, które na co dzień towarzyszą mojej pracy.
 
Kosmetyczka z dojazdem to doskonałe udogodnienie dla zapracowanych kobiet i mężczyzn, mających problem z wygospodarowaniem czasu na zabieg w gabinecie kosmetycznym.
Możesz odnaleźć piękno w zaciszu swojego domu czy firmy.
Jeśli za chwilę masz „wielkie wyjście” Kosmetyczka z dojazdem zapewni Ci idealny wygląd – Zabieg bankietowy, wachlarz trwałych rzęs oraz cudownie zdobione paznokcie.
Jeśli pragniesz czuć się doskonale zadbaną Panią domu - nawet małe dzieci nam nie przeszkodzą, zdążymy zrobić pielęgnację między obiadem a powrotem męża do domu.
Jeśli jesteś osobą aktywną zawodowo i większość czasu spędzasz w firmie możesz wykorzystać czas między spotkaniami biznesowymi na zrelaksowanie się dzięki zabiegom, które oferuję.
 
-----------------------------------------------------------------ZAPRASZAM SERDECZNIE-----------------------------------------
więcej informacji na www.kosmetyczkaZdojazdem.pl
mobile 79 664 92 93
Postaw na wygodę i profesjonalizm!!
Jeżeli masz dość ciągłych kolejek w gabinetach kosmetycznych, obsługi co chwile innej kosmetyczki, kosmetyczka z dojazdem jest idealnym rowiązaniem dla Ciebie!!!

5.0
1 opinia

Opinie

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystam z usług Pani Eli od lat, spotykamy się systematycznie, i oprócz wykonanej perfekcyjnie "roboty", zawsze mamy o czym porozmawiać.
  Mój mały szkrabek zawsze pyta "kiedy przyjdzie Pani Ela" ;) - bardzo ją lubi i przez to nie przeszkadza nam w zabiegach
  Zresztą co tu opisywać.. spróbują Panie i same się przekonają. Ja jestem bardzo ZADOWOLONA i z czystym sumieniem polecam!!!
  Zapomniałam dodać jakie zabiegi robimy:
  - paznokcie -teraz hybrydę wcześniej żel
  pedicure
  i ostatnio zaczęłam robić rzęsy - efekt niesamowity!!

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.